Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Учням та батькам

Вступна Кампанія - 2016
Черв 14

У ліцеї розпочалася вступна кампанія - 2016. Приймальна комісія працює із 13 по 24 червня із 8:30 до 16:00. Правила прийому та орієнтовні зразки завдань для вступників розміщено на закладці Вступнику. Бажаємо успіхів, наснаги й витримки.

Учениця ліцею отримала 200 балів з української мови
Черв 6

Найвищий бал із української мови та літератури отримала учениця класу іноземних мов, Солодовник Катерина - 200 балів.

Останній дзвоник
Трав 26

Щиро вітаємо ліцеїстів зі святом Останнього дзвоника...

Вітаємо
Трав 18

Вітаємо колектив ліцею із зайнятою високою позицією у цьогорічній редакції вебометричного рейтингу довузівських навчальних закладів України Sumy Web Rank 2016.

День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу
Трав 18

Щороку 18 травня в Україні відзначається День боротьби за права кримськотатарського народу (Указ Президента України від 16.05.2014 № 472/2014). У цей день 1944 року НКВС почало висилати корінний народ з Криму до Середньої Азії. Влада стверджувала, що деякі кримські татари співпрацювали із нацистською Німеччиною. У 1989 році Верховна Рада СРСР назвала депортацію злочинною. А 12 листопада 2015 року Верховна Рада України визнала депортацію геноцидом, а день, коли вона почалась – 18 травня – проголосила Днем пам'я...

Останній шлях Кобзаря
Трав 18

17 травня 2016 року адміністрація ліцею, вчителі та ліцеїсти узяли участь у художньо-просвітницькій акції «Останній шлях Кобзаря», присвяченій 155-й річниці перепоховання Т.Г.Шевченка на Україні.

Навчально-польові збори
Квіт 28

З 19 по 21 квітня було проведено навчально-польові збори юнаків одинадцятих класів на базі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Екскурсія до Києва
Квіт 27

20 квітня 2016 року для учнів ІІ курсу класу іноземної філології відбулася екскурсія до м. Києва. Насамперед ліцеїсти відвідали Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка НАН України, де змогли насолодитися цвітінням магнолії та сакури. Потім екскурсія продовжилася на Співочому полі, де нині проходить традиційна виставка тюльпанів. І насамкінець діти відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні. Під час екскурсії учні засвоїли нову корисну інформацію, зробити яскраві фотографії, а най...

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
Квіт 22

Міхієнко Юлію, ученицю ІІ курсу, класу української філології з отриманням диплома ІІІ ступеня на ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, секція «Мистецтвознавство» із темою дослідження «Дизайн шкільної форми старшокласників» та наукового керівника  Бутурлим Тетяну Іванівну   ТАК ТРИМАТИ!

У ліцеї відбувся тиждень зарубіжної літератури
Квіт 21

Із 11 по 15 квітня 2016 р. в ліцеї відбувся тиждень зарубіжної літератури, протягом якого були проведені цікаві заходи. Розпочався тиждень із розповсюдження реклами кращих творів англійської та американської літератури англійською та українською мовами, а також творів, що ввійшли до скарбниці вітчизняної та світової художньої літератури (І курси, класи української та іноземної філології).

У ліцеї відбувся тиждень іноземної мови
Квіт 21

З 04.04. по 08.04 2016р. у ліцеї був проведений тиждень іноземних мов. Тематика позакласних заходів включала ознайомлення із історією відкриття Європи та створення Європейського союзу, з культурою та стилем життя європейських народів, їх цінностей, а також роль ЗМІ в житті людей та формуванні інформаційного суспільства. В рамках тижня була організована презентація малюнків на тему: «Європейське майбутнє мого міста». У своїх роботах ліцеїсти намагалися показати у художній формі своє власне бачення майбутнього св...

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
Квіт 5

Солодовник Катерину, ученицю ІІ курсу, класу іноземної філології з дипломом ІІ ступеня на ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, відділення мовознавства, секція «Англійська мова» з темою дослідження «Мовний етикет комуніканта-учня старшої школи США» та наукового керівника Павлюк Ларису Миколаївна  ТАК ТРИМАТИ!

День учнівського самоврядування
Квіт 4

У п'ятницю 1 квітня 2016 року в ліцеї відбувся день учнівського самоврядування.

Декада української літератури
Бер 29

Із 9 по 18 березня 2016 р. в ліцеї відбулася декада української літератури, протягом якої були проведені різноманітні заходи.

Ліцей включено до участі в проведенні Всеукраїнської дослідно-експериментальної роботи за темою : "Формування позитивної громадської думки щодо освітніх інновацій"
Бер 21

Наказ МОН України від 04.03.2016 № 219 «Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі загальноосвітніх навчальних закладів Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Київської, Львівської, Хмельницької, Херсонської, Чернігівської областей та міста Києва 17 березня в лабораторії відбувся науково-практичний семінар «Соціально-психологічний супровід освітніх інновацій» де ми взяли участь та включилися в роботу. 

18 березня 2016 року у ліцеї відбувся День відкритих дверей
Бер 18

18 березня 2016 року гостинно відчинилися двері вступникам та їхнім батькам до Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради.

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
Бер 17

Колектив ліцею та творчу групу вчителів Т.І. Бутурлим, Т.М.Котляр, С. М. Сліпак,  Л. І. Петренко, С.О.Потебню Т.М.Шевчук із отриманням Срібної медалі на Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2016» та Третій Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu» за конкурсну роботу "Інноваційні форми роботи з учнями в позанавчальний час" яка проходить із 17-19 березня 2016 року  за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педаг...

Ліцей відкриває двері для вступників 2016
Бер 15

Запрошуємо випускників 9-х класів на День відкритих дверей, який відбудеться 18 березня 2016 року у приміщенні ліцею, що знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Богуна, 1.

ВІДБУВСЯ ХІ РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «СЛАВНІ НАЩАДКИ ТАРАСА»
Бер 10

10 березня 2016 у Ніжинському обласному педагогічному ліцеї підвели підсумки ХІ Регіонального конкурсу учнівської творчості «Славні нащадки Тараса».

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
Бер 8

Тут розум все перемагає, Тут олімпійський славний дух. Сердечно поздоровляємо та бажаємо міцного здоров’я, наполегливості, натхнення та подальших успіхів!