Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Учням та батькам

Вручення документів про освіту
Лип 1

01.07 2022 р.відбулося вручення документів про освіту 88 випускникам ліцею. 19 учнів завершили навчання на 10 — 12 б., зокрема, 14 мають золоті та срібні медалі. Хай щастить вам, дорогі випускники!

День Конституції України
День Конституції України
Черв 28

28 червня в Україні відзначається День Конституції України

До уваги вступників
До уваги вступників
Черв 25

За результата ми приймання заяв до ліцею оголошено конкурс до всіх класів. Він буде проводитись із 27.06.2022 по 29.06.2022, присутність вступників не потрібна. Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 17:00 29.06.2022.

Міжнародний день захисту дітей
Міжнародний день захисту дітей
Черв 1

Щороку в перший день літа, 1 червня, у всьому світі святкується Міжнародний день захисту дітей. Рішення про створення такого свята було прийнято під час сесії Міжнародної демократичної федерації жінок 1949 року в Парижі. Заснування такого дня ініціювали через те, що в багатьох країнах світу залишилося чимало дітей без батьків та даху над головою після Другої світової війни.

До уваги вступників
До уваги вступників
Черв 1

Заяви про зарахування до ліцею приймаються з 23.05.2022 по 24.06.2022. З Порядком зарахування до ліцею Ви можете ознайомитись на закладці "Вступнику"

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК
ОСТАННІЙ ДЗВОНИК
Трав 31

Останній дзвоник – це чудова ліцейська традиція, тепле родинне свято, свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких ліцейський дзвінок лунає востаннє

Підсумки ХVІІ Регіонального  конкурсу учнівської творчості «Стежка до Шевченка»
Підсумки ХVІІ Регіонального конкурсу учнівської творчості «Стежка до Шевченка»
Трав 24

Ліцей отримав творчі роботи учасників Конкурсу з Ніжинського, Корюківського, Ніжинського, Новгород-Сіверського, Прилуцького районів, м. Ніжин, Прилуки, Чернігів. Сорок учасників представили свою творчість у трьох номінаціях: поезії довільної тематики, прозові твори та вірші про Тараса Шевченка.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ
Трав 19

Кожен третій четвер травня святкується свято патріотизму і любові – Свято вишиванки. Цей день має глибокий духовний зміст, відображає усю багатогранність і творчість українського народу. Адже саме в орнаментах української вишиванки можна передати те, що не завжди скажеш словами. Споконвіку українці відображали орнаментами вишиванок найважливіші цінності в житті українця – любов, життя, силу, здоров'я і невичерпну свободу. Долучилися до цього свята і наші ліцеїсти.

ДЕНЬ ЄВРОПИ
ДЕНЬ ЄВРОПИ
Трав 17

9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи. День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС з 1985 року.

ДИСТАНЦІЙНІ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ НАВЧАННЯ, САМОРОЗВИТКУ ТА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ Й ПЕРЕВІРЕНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
ДИСТАНЦІЙНІ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ НАВЧАННЯ, САМОРОЗВИТКУ ТА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ Й ПЕРЕВІРЕНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Трав 13

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.

8 травня в Україні – День пам'яті та примирення
8 травня в Україні – День пам'яті та примирення
Трав 8

Цього року пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництва. Крім цього, РФ системно знецінює, перекручує та маніпулює моральним спадком учасників Другої світової війни та перемоги над нацизмом, і ці дії набувають особливого розмаху до 9 травня.

Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Трав 4

Загальнонаціональна хвилина мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Росії проти України. Ушановуємо пам'ять загиблих українців: військових і цивільних, героїв і героїнь, дорослих і янголят. Ви назавжди в наших серцях. Ви - частина перемоги України!

ПОВЕРТАЙТЕСЯ ЖИВИМИ!
ПОВЕРТАЙТЕСЯ ЖИВИМИ!
Трав 3

Повертайтеся живими, наші захисники! Нехай Бог береже Вас! Ми обов'язково переможемо! Слава Україні!

Національний мультипредметний тест
Національний мультипредметний тест
Квіт 28

Від сьогодні на базі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти можна пройти онлайн-версію демонстраційного варіанту національного мультипредметного тесту.

Річниця аварії на Чорнобильській АЕС
Річниця аварії на Чорнобильській АЕС
Квіт 26

26 квітня 1986 року о 01:23:47 сталася аварія на 4 енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції. У ліквідації аварії брали участь сотні тисяч людей.Перші ліквідатори, які за тривогою прибули на охоплену полум'ям Чорнобильську станцію, взялися приборкувати атом практично голими руками: без спеціального захисного одягу чи протигазів. Від опромінення, отриманого в ті години, загинуло понад три десятки людей.Щоб зменшити викиди радіації зі зруйнованого реактора, його з гелікоптерів закидали мішками з піском та сви...

Тиждень біології, екології, хімії та географії
Тиждень біології, екології, хімії та географії
Квіт 25

З 25 по 29 квітня 2022 року в Ніжинському обласному педагогічному ліцеї проходить Тиждень біології, екології, хімії та географії. Усі охочі можуть долучитися до онлайн екскурсій, географічної гри, а також переглянути відеопрезентації.

До уваги учасників освітнього процесу
До уваги учасників освітнього процесу
Лют 25

Шановні ліцеїсти, батьки та працівники ліцею! із 24.02. Учні йдуть на КАНІКУЛИ! Зберігайте спокій, дбайте про себе та рідних. Хай Бог береже нас інашу країну!.

ВІТАЄМО!
ВІТАЄМО!
Лют 22

з перемогою на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницькиї робіт МАН України, секція "Валеологія" КРИВУЦЮ РОМАНА - диплом І ступеня  (науковий керівник Людмила Кузьменко)  Пишаємося досягненнями наших учнів! Так тримати!

До уваги вступників
До уваги вступників
Лют 21

Бажаючих узяти участь у Дні відкритих дверей просимо зареєструватись, заповнивши анкету за посиланням https://forms.gle/U6r84Ews6Q6ZsWwY6

Міжнародний день материнської мови
Міжнародний день материнської мови
Лют 21

Починаючи з 1999 року, щорічно 21 лютого відзначається Міжнародний день материнської мови. Цей день є важливим у житті кожної людини. І ми, українці, нащадки великої нації, носії милозвучної солов’їної мови, також активно долучаємося до загальнолюдського дійства – пошанування рідної мови.