Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Шкільне життя

Новини

З ДНЕМ ЗНАНЬ
З ДНЕМ ЗНАНЬ

Привітання від випускниці ліцею Лади Хомич

День незалежності України
День незалежності України

Сьогодні Україна відзначає 31-річчя відновлення незалежності нашої країни, коли наш народ бореться з іноземними загарбниками за життя своєї держави, на війні відстоюючи нашу волю, честь, гідність і незалежність, бажаємо один одному перемоги та довгоочікуваного миру. За нашу історію ...

День прапора
День прапора

Сьогодні ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор, що є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності.

ВІТАЄМО!
ВІТАЄМО!

Педагогічний та учнівський колективи ліцею вітають випускницю класу іноземної філології Бойко Вікторію, яка отримала 200 балів НМТ з історії України.

ВІТАЄМО!
ВІТАЄМО!

Педагогічний та учнівський колективи ліцею вітають випускницю класу іноземної філології Булду Катерину, яка отримала 200 балів НМТ із двох предметів: математики та історії України.

Вітаємо
Вітаємо

Педагогічний та учнівський колективи ліцею вітають випускницю класу української філології Примоченко марину, яка отримала 200 балів НМТ з української мови.

Вітаємо
Вітаємо

Педагогічний та учнівський колективи ліцею вітають випускницю класу математичного профілю Страшну Інну, яка отримала 200 балів НМТ з математики.

Вітаємо
Вітаємо

Педагогічний та учнівський колективи ліцею вітають випускницю класу української філології Яловську Яну, яка отримала 200 балів НМТ із двох предметів: математики та історії України.

День Української державності
День Української державності

Україна сьогодні, 28 липня, вперше відзначає День української державності. Запровадити нове державне свято, яке відзначатиметься у день хрещення Київської Русі-України 28 липня, запропонував торік Президент Володимир Зеленський під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності України...

ВІТАЄМО!!!
ВІТАЄМО!!!

Вітаємо з перемогою на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України:  ГАРЯЧУ АНГЕЛІНУ, ученицю 11 класу української філології, секція "Історія України" - диплом ІІІ ступеня (науковий керівник Лариса Дудка); КРИВУЦЮ РОМАНА, учня 11 клас...

Вручення документів про освіту

01.07 2022 р.відбулося вручення документів про освіту 88 випускникам ліцею. 19 учнів завершили навчання на 10 — 12 б., зокрема, 14 мають золоті та срібні медалі. Хай щастить вам, дорогі випускники!

День Конституції України
День Конституції України

28 червня в Україні відзначається День Конституції України

До уваги вступників
До уваги вступників

За результата ми приймання заяв до ліцею оголошено конкурс до всіх класів. Він буде проводитись із 27.06.2022 по 29.06.2022, присутність вступників не потрібна. Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 17:00 29.06.2022.

Міжнародний день захисту дітей
Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа, 1 червня, у всьому світі святкується Міжнародний день захисту дітей. Рішення про створення такого свята було прийнято під час сесії Міжнародної демократичної федерації жінок 1949 року в Парижі. Заснування такого дня ініціювали через те, що в багатьох країнах ...

До уваги вступників
До уваги вступників

Заяви про зарахування до ліцею приймаються з 23.05.2022 по 24.06.2022. З Порядком зарахування до ліцею Ви можете ознайомитись на закладці "Вступнику"

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК
ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

Останній дзвоник – це чудова ліцейська традиція, тепле родинне свято, свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких ліцейський дзвінок лунає востаннє

Підсумки ХVІІ Регіонального  конкурсу учнівської творчості «Стежка до Шевченка»
Підсумки ХVІІ Регіонального конкурсу учнівської творчості «Стежка до Шевченка»

Ліцей отримав творчі роботи учасників Конкурсу з Ніжинського, Корюківського, Ніжинського, Новгород-Сіверського, Прилуцького районів, м. Ніжин, Прилуки, Чернігів. Сорок учасників представили свою творчість у трьох номінаціях: поезії довільної тематики, прозові твори та вірші про Та...

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Кожен третій четвер травня святкується свято патріотизму і любові – Свято вишиванки. Цей день має глибокий духовний зміст, відображає усю багатогранність і творчість українського народу. Адже саме в орнаментах української вишиванки можна передати те, що не завжди скажеш словами. С...

ДЕНЬ ЄВРОПИ
ДЕНЬ ЄВРОПИ

9 травня в Європейському Союзі та інших країнах на відзначення миру та єдності на континенті святкується День Європи. День Європи, разом з єдиною валютою (євро), прапором і гімном, є символом ЄС з 1985 року.

ДИСТАНЦІЙНІ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ НАВЧАННЯ, САМОРОЗВИТКУ ТА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ Й ПЕРЕВІРЕНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
ДИСТАНЦІЙНІ ПЛАТФОРМИ ДЛЯ НАВЧАННЯ, САМОРОЗВИТКУ ТА ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ Й ПЕРЕВІРЕНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

В Україні триває воєнний стан у зв’язку із вторгненням рф на територію нашої держави. Команда МОН зібрала перелік корисних ресурсів для дорослих та дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування.