Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Шкільне життя

Новини

Випускний вечір
Випускний вечір

Так хочеться крикнуть у минуле, Затримать дитинство на мить. Воно ж іще тут, не забулось, Та час так невпинно летить. Ми підем стрічати світанок, Призначимо зустріч на час. І вийде учитель на ґанок, Залишивши в пам’яті нас.

День відкритих дверей
Бер 25

22 березня 2019 року гостинно відчинилися двері вступникам та їхнім батькам до Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради. Їх радо вітали, по-гостинному, вдягнені у святковий одяг усміхнені ліцеїсти, адже ліцей, який став для них рідною домівкою, зустрічав цього дня свою майбутню родину.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДЕКАДИ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Бер 19

Із 04.03.19 по 14.03.19 в ліцеї проходила декада української літератури. У закладі відбулася презентація виставки «10 секретів підготовки до ЗНО з української літератури» (О. Міщенко), створено галерею висловів «Із витоків духовної скарбниці» (А. Іващенко). Під керівництвом А. Кайдаш та О. Міщенко було проведено ХІV Регіональний конкурс учнівської творчості «Славні нащадки Тараса». Цьогоріч власні творчі доробки подали 60 учасників.

Відбувся ХІV Регіональний конкурс учнівської творчості «Славні нащадки Тараса»
Бер 18

15 березня 2019 року у Ніжинському обласному педагогічному ліцеї Чернігівської обласної ради відбувся ХІV Регіональний конкурс учнівської творчості «Славні нащадки Тараса». На заході були присутні голова районної ради О. Бузун, заступник голови районної державної адміністрації О. Мелашенко, начальник Управління освіти Ніжинської міської ради С. Крапив’янський, директор Благодійного фонду «Ніжен» М. Шкурко, декан філологічного факультету НДУ імені Миколи Гоголя Н. Клипа, директор Центру гуманітарної співпрац...

День відкритих дверей
Бер 17

Запрошуємо випускників 9-х класів Чернігівщини на День відкритих дверей, який відбудеться 22 березня 2019 року у приміщенні ліцею, що знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Богуна, 1. Ви зможете познайомитися з учителями та ліцеїстами, дізнатися про особливості навчання у ліцеї, отримати інформацію про вступ до класів української та іноземної філології, фізико-математичного класу. Програма зустрічі: 09:00 – 10:00 – реєстрація 10:00 – 11:00 – знайомство з учнями та вчителями ліцею 11:30–12:50 – святковий концерт...

X Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2019» та IХ Міжнародна виставка «World Edu»
Бер 17

14.03.2019-16.03.2019 Ніжинський обласний педагогічний ліцей представляв освіту Чернігівщини на Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та дев'ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Підручники
Бер 12

Шановні вчителі! З 12 березня Ви можете ознайомитися з фрагментами електронних версій підручників  для 11 класу на сайті ІМЗО за посиланням  lib.imzo.gov.ua

Славні нащадки Тараса (програма заходів)
Бер 6

15 березня 2019 року 9:00-9:30 - реєстрація учасників (Гоголівський корпус НДУ, ауд № 212, другий поверх) 9:30-11:00 - поетичний майстер-клас від Олександра Забарного, Олександра Гадзінського та Анатолія Шкуліпи; 11:10-11:50 - урочистості біля пам’ятного знака «Остання дорога Кобзаря» на площі біля Спасо-Преображенської церкви; 12:00 - 14:00 - Святковий концерт та нагородження переможців.

ЗАПРОШУЄМО
Бер 5

всіх зацікавлених змінами у освіті на майстер-клас "Творча спадщина Василя Сухомлинського на шляху соціалізації особистості", який відбудеться 14.03.2019 у межах X Міжнародної виставки " Сучасні заклади освіти - 2019" (стенд №141 із 13.00 по 14.00). Ви зможете взяти участь у педагогічних читаннях як формі колективної роботи з педагогічними кадрами.

«… Фотографії про людей»
Бер 5

1 березня члени гуртка «Джура» зустрілися з відомим фотодокументалістом, журналістом, військовим кореспондентом, членом двох Національних спілок – Національної спілки фотохудожників та Національної спілки журналістів – Ігорем Волосянкіним. Якою Революцію гідності запам’ятав фотокореспондент? Ігор Анатолійович поділився своїми спогадами про страшні події. «Та кривава революція назавжди змінила і мене, і всіх нас», - зауважив він.

Зі святом 8 березня
Бер 5

Милі, ніжні, черівні жінки! Від щирого серця вітаємо вас із 8 Березня! Бажаємо щасливої жіночої долі, надійного чоловічого плеча, запашних квітів і найнеочікуваніших подарунків. Хай у ваших душах завжди панує весна, а на обличчях сяє сонячна усмішка! Зі святом!

Математика - цариця наук!
Бер 4

Із 25 лютого по 1 березня в ліцеї проходив тиждень математики, в межах якого було проведено заходи, до яких залучилися учні всіх класів. Між класами фізико-математичного та математичного профілів було проведено гру «Ерудит», геометричний калейдоскоп «Золотий переріз» та виставку стереометричних моделей. Класи гуманітарних профілів проявили себе у вікторині та конкурсі на найкращу візитівку українського математика, адже наша земля подарувала науці багато талановитих діячів у галузі точної науки – математики.

Відбулася цікава зустріч!
Лют 27

27.02.2019 в ліцеї відбувся круглий стіл на тему «Мій дім - це не місце, а стан душі». Учні ІІ курсу класу іноземних мов та гості з США, Ненсі Кріслер та Рейчел Кріслер із Маямі штат Флоріда, обмінялись думками про освіту в Україні та США,  виклики сучасного суспільства перед молодим поколінням 21 століття. Були підняті питання: як планувати життя, щоб стати успішним, про дружбу без кордонів, культуру народів країн та любов до рідної землі. Дякуємо гостям за теплу та доброзичливу атмосферу з...

Вивчення ставлення учасників освітнього процесу до переходу ЗЗСО на 12-річний термін навчання та профільне навчання у старшій школі
Лют 26

Цього року моніторинг проводиться востаннє. Просимо педагогів, учнів та батьків до кінця березня заповнити анкету

Витаємо з перемогою!
Лют 25

23 та 24 лютого на базі ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Члени ліцейського наукового товариства "Інтелектуал" вибороли 13 дипломів. Вітаємо!!!

У ліцеї відбувся тиждень фінансової грамотності
Лют 25

Із 18 по 22 лютого в ліцеї проходив «Тиждень заощаджень та фінансової грамотності». В рамках тижня учні мали можливість продемонструвати навички заощадливості, перевірили свої знання з безпечних розрахунків в інтернет-магазинах, провели збір статистичних даних (Національний банк України) про курс національної валюти за останні 5 років, підготували пам’ятки «Економний дім».

Міжнародний день рідної мови
Лют 21

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Цього дня в ліцеї учні ІІ курсу класу іноземної філології провели лінгвістичну гру «Угадай мову». Переможцями стали Анжеліка Кичко та Олег Грязнов. Вітаємо найкращих знавців мов світу!!! До святкування Міжнародного дня рідної мови долучилися й учні класу української філології.

Вітаємо переможців конкурсу учнівських есе – 2019
Лют 20

Переможцями «Конкурсу учнівських есе – 2019» («Яким я бачу своє майбутнє»), що проводився на базі Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради, стали Богдан Зайцев, учень 9-А класу Ніжинської гімназії №3 (І місце), та Назар Костюченко, учень 9-Б класу Ніжинського навчально-виховного комплексу №16 «Престиж» (ІІ місце). Переможці Конкурсу будуть нагороджені дипломами Ліцею та протягом березня 2019 р. матимуть можливість відчути себе майбутніми ліцеїстами, відвідавши навчальні заняття в ...

Молодь дебатує
Лют 19

16-17 лютого 2019 р. в Харкові відбувся фінал гри німецько-українського проекту "Молодь дебатує". Тетяна Бутурлим разом із трьома ученицями Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради - Марченко Богданою, Мельник Вікторією, Малій Юлією - були запрошені на цю визначну подію.

Профілактика булінгу
Лют 14

07 лютого 2019 року на зустріч із учнями ліцею для інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо попередження, виявлення та профілактики насильства серед неповнолітніх завітали заступник начальника Ніжинського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області І. О. Гаврилей та начальник сектору профілактики правопорушень серед неповнолітніх служби у справах дітей Ніжинського виконавчого комітету Л.Г. Єрофеєва, старший інспектор ЮП Ніжинської ВП ГУНГ в...