Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Учням та батькам

Свято Миколая у ліцеї
Свято Миколая у ліцеї
Груд 19

19 грудня, як і всій в Україні, відзначається День святого Миколая – одне із найсвітліших і найрадісніших свят. У цей день кожен із нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому Миколаю.

Волонтерський форум
Волонтерський форум
Груд 16

На запрошення оргкомітету кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи НДУ імені Миколи Гоголя учні нашого ліцею відгукнулися на пропозицію відзначити Міжнародний день волонтера змістовними та цікавими майстернями, де вони могли б познайомитися, поспілкуватися, отримати яскраві емоції, відзнаки й подарунки для найактивніших!!!

Козацькі розваги
Козацькі розваги
Груд 16

12 грудня 2019 року у спортивному залі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулися змагання «Козацькі розваги» серед юнаків 10 та 11 класів присвячені Дню збройних сил України.

Lions Quest
Lions Quest
Груд 13

Директор ліцею Тетяна Шевчук та заступники Тетяна Вантух і Світлана Сліпак взяли участь у Освітній програмі позитивного розвитку та успішно пройшли навчання за курсом “Соціальні та емоційні компетенції ХХІ століття” Lions Quest (5.12-6.12.19, 11.12-12.12.19, м. Київ)

АРТ-ПРАКТИК
АРТ-ПРАКТИК
Груд 2

Педагоги ліцею Єрмоленко Олена, Карпенко Світлана, Кошова Людмила, Сліпак Світлана взяли участь у роботі Міжнародного фестивалю арт-терапії «АРТ-ПРАКТИК», який проходив 30.11-01.12.2019 у місті Чернігові де зібралося 400 учасників та 35 спікерів. Програма фестивалю була дуже насичена, учасники мали можливість відвідати палітру майстер-класів : МАК, сімейна-арт терапія , АРТ-коучинг, ФУД-АРТ, казкотерапія, бібліотерапія, ізотерапія, АРТ і діти.

Усесвітній день гідності
Усесвітній день гідності
Лист 21

Ліцей уперше долучився до проведення Усесвітнього Дня Гідності. Усесвітній День Гідності (Global Dignity Day) – це незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проєкт, мета якого – спокукати молодь керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.

Легкоатлетичний пробіг
Легкоатлетичний пробіг
Жов 16

16 жовтня 2019 року в Графському парку відбувся конкурс «Осінній Покровський легкоатлетичний пробіг», присвячений Дню захисника України. У змаганнях взяли участь усі учасники освітнього процесу: ліцеїсти, вчителі, робітники, батьки.

«Литаври» зазвучали в ліцеї
«Литаври» зазвучали в ліцеї
Жов 14

Цьогорічної золотої осені, 9–11 жовтня, на Чернігівщині відбувався ІІІ Міжнародний фестиваль інтеграції слова в сучасному арт-просторі «Литаври».

День самоврядування
Жов 4

04 жовтня наш ліцей, немов за помахом чарівної палички, перетворився на місце, де дітей вчать не вчителі, а учні. За великі вчительські столи сіли учні ліцею.

Випускний вечір
Випускний вечір
Лип 1

Так хочеться крикнуть у минуле, Затримать дитинство на мить. Воно ж іще тут, не забулось, Та час так невпинно летить. Ми підем стрічати світанок, Призначимо зустріч на час. І вийде учитель на ґанок, Залишивши в пам’яті нас.

День відкритих дверей
Бер 25

22 березня 2019 року гостинно відчинилися двері вступникам та їхнім батькам до Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради. Їх радо вітали, по-гостинному, вдягнені у святковий одяг усміхнені ліцеїсти, адже ліцей, який став для них рідною домівкою, зустрічав цього дня свою майбутню родину.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДЕКАДИ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Бер 19

Із 04.03.19 по 14.03.19 в ліцеї проходила декада української літератури. У закладі відбулася презентація виставки «10 секретів підготовки до ЗНО з української літератури» (О. Міщенко), створено галерею висловів «Із витоків духовної скарбниці» (А. Іващенко). Під керівництвом А. Кайдаш та О. Міщенко було проведено ХІV Регіональний конкурс учнівської творчості «Славні нащадки Тараса». Цьогоріч власні творчі доробки подали 60 учасників.

Відбувся ХІV Регіональний конкурс учнівської творчості «Славні нащадки Тараса»
Бер 18

15 березня 2019 року у Ніжинському обласному педагогічному ліцеї Чернігівської обласної ради відбувся ХІV Регіональний конкурс учнівської творчості «Славні нащадки Тараса». На заході були присутні голова районної ради О. Бузун, заступник голови районної державної адміністрації О. Мелашенко, начальник Управління освіти Ніжинської міської ради С. Крапив’янський, директор Благодійного фонду «Ніжен» М. Шкурко, декан філологічного факультету НДУ імені Миколи Гоголя Н. Клипа, директор Центру гуманітарної співпрац...

День відкритих дверей
Бер 17

Запрошуємо випускників 9-х класів Чернігівщини на День відкритих дверей, який відбудеться 22 березня 2019 року у приміщенні ліцею, що знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Богуна, 1. Ви зможете познайомитися з учителями та ліцеїстами, дізнатися про особливості навчання у ліцеї, отримати інформацію про вступ до класів української та іноземної філології, фізико-математичного класу. Програма зустрічі: 09:00 – 10:00 – реєстрація 10:00 – 11:00 – знайомство з учнями та вчителями ліцею 11:30–12:50 – святковий концерт...

X Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2019» та IХ Міжнародна виставка «World Edu»
Бер 17

14.03.2019-16.03.2019 Ніжинський обласний педагогічний ліцей представляв освіту Чернігівщини на Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та дев'ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Підручники
Бер 12

Шановні вчителі! З 12 березня Ви можете ознайомитися з фрагментами електронних версій підручників  для 11 класу на сайті ІМЗО за посиланням  lib.imzo.gov.ua

Славні нащадки Тараса (програма заходів)
Бер 6

15 березня 2019 року 9:00-9:30 - реєстрація учасників (Гоголівський корпус НДУ, ауд № 212, другий поверх) 9:30-11:00 - поетичний майстер-клас від Олександра Забарного, Олександра Гадзінського та Анатолія Шкуліпи; 11:10-11:50 - урочистості біля пам’ятного знака «Остання дорога Кобзаря» на площі біля Спасо-Преображенської церкви; 12:00 - 14:00 - Святковий концерт та нагородження переможців.

ЗАПРОШУЄМО
Бер 5

всіх зацікавлених змінами у освіті на майстер-клас "Творча спадщина Василя Сухомлинського на шляху соціалізації особистості", який відбудеться 14.03.2019 у межах X Міжнародної виставки " Сучасні заклади освіти - 2019" (стенд №141 із 13.00 по 14.00). Ви зможете взяти участь у педагогічних читаннях як формі колективної роботи з педагогічними кадрами.

«… Фотографії про людей»
Бер 5

1 березня члени гуртка «Джура» зустрілися з відомим фотодокументалістом, журналістом, військовим кореспондентом, членом двох Національних спілок – Національної спілки фотохудожників та Національної спілки журналістів – Ігорем Волосянкіним. Якою Революцію гідності запам’ятав фотокореспондент? Ігор Анатолійович поділився своїми спогадами про страшні події. «Та кривава революція назавжди змінила і мене, і всіх нас», - зауважив він.

Зі святом 8 березня
Бер 5

Милі, ніжні, черівні жінки! Від щирого серця вітаємо вас із 8 Березня! Бажаємо щасливої жіночої долі, надійного чоловічого плеча, запашних квітів і найнеочікуваніших подарунків. Хай у ваших душах завжди панує весна, а на обличчях сяє сонячна усмішка! Зі святом!