Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Учням та батькам

До уваги учасників освітнього процесу
До уваги учасників освітнього процесу
Груд 6

Відновлення очної форми навчання з 07.12.2020 згідно із затвердженим режимом роботи

Miss lyceum-2020
Miss lyceum-2020
Груд 1

Результати голосування конкурсу "MISS LYCEUM - 2020"!!! Вітання найчарівнішим дівчатам ліцею!

День пам'яті жертв голодоморів
День пам'яті жертв голодоморів
Лист 27

День пам'яті жертв голодоморів – щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

Реформа – шлях до школи моєї мрії
Реформа – шлях до школи моєї мрії
Лист 24

Вітаємо команду ліцею "ВУНДЕРКІНДЕРИ" із зайнятим почесним ІІ місцем у Всеукраїхнському конкурсі-квесті «Реформа – шлях до школи моєї мрії»! у складі команди були учні ліцею Бабіч Анна, Гах Назар, Єрмоленко Віталій, Пантелієнко Тетяна, Пушенко Анастасія, Сокол Наталія; батьки та педагоги Гах Інна Михайлівна, Єрмоленко Олена Олександрівна, Фесенко Наталія Миколаївна. Керувала командою Бойко Юлія Анатоліївна. Ви найкращі! Так тримати!

День Гідності та Свободи
День Гідності та Свободи
Лист 21

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Нинішнє свято відзначається на честь ушанування Революції Гідності – події в історії сучасної України, яка змінила життя багатьох українців, їхнє бачення світу і себе у ньому.

Нові ПДР
Нові ПДР
Лист 19

Кабінетом Міністрів України цього тижня було схвалено нові зміни до чинних Правил дорожнього руху, з поміж-яких, зокрема, запроваджується обов’язкове носіння пішоходами світлоповертальних елементів на одязі в темну пору доби або в умовах недостатньої видимості...

Вибори голови учнівського самоврядування
Вибори голови учнівського самоврядування
Лист 18

16 листопада 2020 року відбулися онлайн-вибори. Заявку на голову учнівського самоврядування подало троє учнів ліцею: Анна Бабіч, Артур Карпенко, Дарина Купа. Участь у голосуванні взяло 150 осіб. За результатами учнівського та педагогічного волевиявлення головою учнівської ради став учень 10 класу іноземної філології Артур Карпенко, який набрав 62 голоси. Заступницею голови учнівського самоврядування стала учениця 11 класу української філології Дарина Купа, яка набрала 60 голосів виборців. Очільницею культмасового с...

Miss liceum-2020
Miss liceum-2020
Лист 18

До уваги учасників освітнього процесу
До уваги учасників освітнього процесу
Лист 11

Шановні учасники освітнього процесу, із 11.11.2020 по 23.11.2020 ліцей організовує освітній процес за дистанційною формою навчання. ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ – ЗГІДНО З РОЗКЛАДОМ

Мистецтво у світлинах
Мистецтво у світлинах
Жов 7

У межах тижня мистецтва був проведений конкурс фоторобіт ліцеїстів «Мистецтво у світлинах»

Мистецтво
Мистецтво
Вер 30

На уроці з предмету"Мистецтво" (вчитель Катерина Борисова). Вивчаємо культуру інших народів та активізуємо свою креативність на практичних заняттях. З нами цікаво!

День визволення
День визволення
Вер 15

Вітаємо з Днем визволення Ніжина від німецько-фашистських загарбників.

З Днем знань!
З Днем знань!
Вер 1

День знань – це початок нового навчального року, старт нових здобутків, сміливих сподівань та звершень! З Днем знань вітаємо не тільки учнів, а й їхніх батьків та вчителів, адже й для них це свято є особливим. Свято 1 вересня завжди залишається в пам’яті кожної людини. Дехто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’яталися роки навчання у ЗВО, а може, молодий учитель більше хвилювався, коли сам уперше йшов на свій урок.

УВАГА ПОСЕЛЕННЯ
УВАГА ПОСЕЛЕННЯ
Серп 28

День поселення – 31 серпня 2020 року із 09:00 до 11:30 год. Вхід до ліцею батьків заборонено. Місце зустрічі – на вході до ліцею.

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
Серп 24

Щиро вітаємо з Днем незалежності України — найбільшим національним святом. Бажаємо вам щастя, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового життя, до кращого прийдешнього. Нехай невичерпним буде джерело віри, надії й любові до України!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!
Серп 12

Колектив ліцею та творчу групу педагогів Тетяну Вантух, Оксану Міщенко, Світлану Мухінську, Ларису Павлюк, Ларису Петренко, Світлану Сліпак, Тетяну Шевчук із отриманням Золотої медалі на Одинадцятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та виставці освіти за кордоном «World Edu» за конкурсну роботу у номінації "Компетентнісний підхід - основа якості змісту освіти" яка проходила із 4-6 серпня 2020 року. Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і...

Свято випускного вечора
Свято випускного вечора
Лип 30

Для перегляду відеопривітання читайте далі

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ!
З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ!
Черв 28

Щиро вітаємо вас з визначним національним святом – Днем Конституції України! Нехай ця урочиста подія сповнює вас життєдайною силою, натхненням, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації у професійній царині. Бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу!

КОНКУРС
КОНКУРС
Черв 26

Станом на 16:00 25 червня 2020 року кількість поданих заяв до ліцею перевищує 30 до кожного класу. Конкурс до класу іноземної філології, класу української філології, класу математичного профілю відбудеться 03 липня 2020 року у формі визначення конкурсного балу (п. 7 Порядку зарахування) Конкурсна комісія не розглядатиме копії документів Оригінали документів подати до 2 липня 2020 року включно.

Звіт директора про роботу у 2019-2020 н.р.
Звіт директора про роботу у 2019-2020 н.р.
Черв 9

05.06.2020 в режимі відео-конференції на платформі Zoom відбувся звіт директора про роботу в 2019-2020 навчальному році. У результаті голосування роботу директора в 2019-2020 н.р. визнано задовільною (одноголосно). У голосуванні взяли участь 113 осіб, з них: 40 (35,4%) - працівники ліцею, 31 (27,4%) - батьки, 32 (28,3%) - учні, 10 (8,8%) - громадськість.