Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Учням та батькам

ІнАУ підбиває підсумки 4-го Конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу
Квіт 11

Сайт нашого ліцею серед найкращих сайтів України!

канадсько-український конкурс педагогічних інновацій
Квіт 11

Директор ліцею Т.М.Шевчук стала переможцем канадсько-українського конкурсу педагогічних інновацій та нагороджена дипломом Фонду Президента УВАН у Канаді, професора Манітобського університету Ореста Цапа, за внесок у розбудову освіти Чернігівщини та втілення проектів із впровадження ефективних освітніх технологій управління навчальним закладом.

Всеукраїнські Читання з гуманної педагогіки «Учителю, вкажи шлях краси духу!»
Квіт 10

Всеукраїнські Читання з гуманної педагогіки «Учителю, вкажи шлях краси духу!»

27 березня на базі ліцею відбулася науково практична конференція "Формування життєвих компетентностей учнів в умовах особистісно зорієнтованого навчання та виховання"
Бер 28

До обговорення питань формування життєвих компетентностей у навчально-виховному процесі долучилося 67 освітян Чернігівщини

Відбувся День відкритих дверей
Бер 25

21 березня 2014 року у нашому закладі відбулося свято Дня відкритих дверей. До нас завітало багато гостей – це наші майбутні абітурієнти та їх батьки.21 березня 2014 року у нашому закладі відбулося свято Дня відкритих дверей. До нас завітало багато гостей – це наші майбутні абітурієнти та їх батьки.

Вітаємо педагогічний колектив ліцею із здобуттям ЗОЛОТОЇ МЕДАЛІ у номінації «Педагогічна майстерність – домінанта професійної дії вчителя, викладача»!!!
Бер 20

     Творча група у складі Т.І.Бутурлим, Л.М.Павлюк, Л.І.Петренко, С.О.Потебні підготували роботу на тему: "ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ – ДОМІНАНТА ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЇ ВЧИТЕЛЯ ЛІЦЕЮ", 18 березня 2014 року вона була представлена у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», де відбулося відкриття П’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2014».         Організаторами виставки були: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Вист...

День відкритих дверей
Бер 19

21 березня 2014 року о 09.00 за адресою: м. Ніжин, вул. Богуна,1.

14 березня 2014 року на базі Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради була проведена ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція для учнів 9-11 класів, учителів української та світової літератури, студентів, магістрантів,
Бер 17

Координатор конференції – Бутурлим Тетяна Іванівна.  Аудиторія, де проходила конференція, була прикрашена паперовими квітами з образами сучасних українських та зарубіжних письменників (автори: Т.І.Бутурлим та учні І курсу класу української філології, класу іноземної філології).

Запрошуємо творчу молодь Чернігівщини 06 березня 2014 року до участі в ІІ етапі (очному) ІХ Регіонального конкурсу “Славні нащадки Тараса", присвяченого Шевченківським дням
Бер 5

реєстрація учасників  із 11:00 год.  до 11:30 год. на ІІ поверсі Ніжинського обласного педагогічного ліцею.  Метою конкурсу є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення та підтримка творчо обдарованої молоді, виховання в учнів інтересу та поваги до мови й поетичного слова.

На базі нашого ліцею 26 березня 2014 року відбудеться науково-практична конференція «Формування життєвих компетентностей учнів в умовах особистісно зорієнтованого навчання та виховання»
Бер 4

Мета даного наукового заходу полягає в обговоренні питань формування життєвих компетентностей у навчально-виховному процесі. За результатами діяльності наукової конференції планується опублікування збірника наукових статей.  До участі в конференції запрошуються студенти вищих навчальних закладів, науковці, викладачі вищих навчальних закладів, учителі загальноосвітніх шкіл та всі, хто цікавиться проблемами педагогіки.

19 лютого 2014 року на базі Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради був проведений майстер-клас «Підвищення ґендерної компетентності вчителів»
Лют 27

для учителів ліцею, студентів філологічного факультету НДУ імені Миколи Гоголя та всіх, хто цікавиться проблемою ґендеру. Автор та організатор проведення - канд. пед. наук, учитель української мови та літератури Бутурлим Тетяна Іванівна.

Запрошуємо бажаючих відвідати відкрите засідання спецкурсу «Дебати»
Лют 5

Учні ІІ курсу класу іноземної філології під керівництвом учителя англійської мови, спеціаліста вищої категорії, учителя-методиста Л.М. Павлюк презентують соціальний проект «Ти не один – з тобою світ!» Захист проекту відбудеться в ліцеї 12.02.2014 року о 14.00 год. у класі іноземних мов

Раді повідомити Вам, що 01 лютого 2014 року в актовій залі нового корпусу НДУ імені Миколи Гоголя відбулася зустріч із випускниками ліцею!
Лют 2

Більше фото https://plus.google.com/photos/101328713646781065069/albums/5976193074571174369 У першу суботу лютого, вже традиційно, відбулася зустріч випускників Ніжинського обласного педагогічного ліцею.  Щоб вмістити в себе всіх гостей, котрі завітали на урочистості з нагоди свята, стінам нашого закладу довелося б, мабуть, розтягнутися до самої площі. І саме з цієї причини, та завдяки великому розмаїттю концертних номерів, підготовлених, як сьогоднішніми учнями ліцею, так і його випускниками минулих ро...

Сучасні заклади освіти 2014
Січ 30

За наполегливу організаторську діяльність з інноваційного розвитку національної освіти

Вітаємо директора ліцею Тетяну Шевчук
Січ 30

Із отриманням диплома лауреата ІІ туру конкурсу «Учитель року – 2014» у номінації «Директор року» Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації та диплома Чернігівської обласної державної адміністрації.

лауреат ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014 »
Січ 29

Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації Нагороджується Шевчук Т.М. директор Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради лауреат ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014 » у номінації «Директор року»

лауреат ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014 »
Січ 29

Чернігівська обласна державна адміністрація Нагороджується Шевчук Т.М. директор Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради лауреат ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2014 » у номінації «Директор року»

зустріч випускників
Січ 21

Раді повідомити Вам, що 01 лютого 2014р. об 11:00год. в актовій залі нового корпусу НДУ

21 січня 2014 року відбудеться Звітна учнівська конференція ліцейського наукового товариства «ІНТЕЛЕКТУАЛ»
Січ 13

Запрошуємо усіх бажаючих ліцеїстів, учителів, науковців ліцею узяти участь у конференції