Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Учням та батькам

Математика - цариця наук!
Бер 4

Із 25 лютого по 1 березня в ліцеї проходив тиждень математики, в межах якого було проведено заходи, до яких залучилися учні всіх класів. Між класами фізико-математичного та математичного профілів було проведено гру «Ерудит», геометричний калейдоскоп «Золотий переріз» та виставку стереометричних моделей. Класи гуманітарних профілів проявили себе у вікторині та конкурсі на найкращу візитівку українського математика, адже наша земля подарувала науці багато талановитих діячів у галузі точної науки – математики.

Відбулася цікава зустріч!
Лют 27

27.02.2019 в ліцеї відбувся круглий стіл на тему «Мій дім - це не місце, а стан душі». Учні ІІ курсу класу іноземних мов та гості з США, Ненсі Кріслер та Рейчел Кріслер із Маямі штат Флоріда, обмінялись думками про освіту в Україні та США,  виклики сучасного суспільства перед молодим поколінням 21 століття. Були підняті питання: як планувати життя, щоб стати успішним, про дружбу без кордонів, культуру народів країн та любов до рідної землі. Дякуємо гостям за теплу та доброзичливу атмосферу ...

Вивчення ставлення учасників освітнього процесу до переходу ЗЗСО на 12-річний термін навчання та профільне навчання у старшій школі
Лют 26

Цього року моніторинг проводиться востаннє. Просимо педагогів, учнів та батьків до кінця березня заповнити анкету

Витаємо з перемогою!
Лют 25

23 та 24 лютого на базі ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Члени ліцейського наукового товариства "Інтелектуал" вибороли 13 дипломів. Вітаємо!!!

У ліцеї відбувся тиждень фінансової грамотності
Лют 25

Із 18 по 22 лютого в ліцеї проходив «Тиждень заощаджень та фінансової грамотності». В рамках тижня учні мали можливість продемонструвати навички заощадливості, перевірили свої знання з безпечних розрахунків в інтернет-магазинах, провели збір статистичних даних (Національний банк України) про курс національної валюти за останні 5 років, підготували пам’ятки «Економний дім».

Міжнародний день рідної мови
Лют 21

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Цього дня в ліцеї учні ІІ курсу класу іноземної філології провели лінгвістичну гру «Угадай мову». Переможцями стали Анжеліка Кичко та Олег Грязнов. Вітаємо найкращих знавців мов світу!!! До святкування Міжнародного дня рідної мови долучилися й учні класу української філології.

Вітаємо переможців конкурсу учнівських есе – 2019
Лют 20

Переможцями «Конкурсу учнівських есе – 2019» («Яким я бачу своє майбутнє»), що проводився на базі Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради, стали Богдан Зайцев, учень 9-А класу Ніжинської гімназії №3 (І місце), та Назар Костюченко, учень 9-Б класу Ніжинського навчально-виховного комплексу №16 «Престиж» (ІІ місце). Переможці Конкурсу будуть нагороджені дипломами Ліцею та протягом березня 2019 р. матимуть можливість відчути себе майбутніми ліцеїстами, відвідавши навчальні заняття в ...

Молодь дебатує
Лют 19

16-17 лютого 2019 р. в Харкові відбувся фінал гри німецько-українського проекту "Молодь дебатує". Тетяна Бутурлим разом із трьома ученицями Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради - Марченко Богданою, Мельник Вікторією, Малій Юлією - були запрошені на цю визначну подію.

Профілактика булінгу
Лют 14

07 лютого 2019 року на зустріч із учнями ліцею для інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо попередження, виявлення та профілактики насильства серед неповнолітніх завітали заступник начальника Ніжинського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області І. О. Гаврилей та начальник сектору профілактики правопорушень серед неповнолітніх служби у справах дітей Ніжинського виконавчого комітету Л.Г. Єрофеєва, старший інспектор ЮП Ніжинської ВП ГУНГ в...

Вітаємо!
Лют 14

Щиро вітаємо ученицю І курсу класу іноземної філології Владиславу Савченко, яка у складі дитячого зразкового ансамблю бального танцю «Шанс» Ніжинської дитячої хореографічної школи на чолі з керівником Іриною Мірошник здобула перемогу на І Всеукраїнському дитячо-юнацькому вокально-хореографічному конкурсі-фестивалі «Родина» імені Назарія Яремчука, започаткованому народними артистами України Дмитром та Назарієм Яремчуками. Пишаємось тобою, бажаємо наснаги та нових перемог.

До Дня безпечного Інтернету
Лют 8

5 лютого 2019 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Учні І та ІІ курсів класу іноземної філології також долучились до відзначення даної події. На уроці англійської мови (вчителі Павлюк Л.М., Петренко Л.І.) ліцеїсти висловлювали свої думки про важливість сучасних технологій у житті молоді, обговорювали їх переваги та недоліки, підготували поради для своїх однолітків щодо безпечного використання цифрових технологій, культури та безпек...

До Всесвітнього дня водно-болотних угідь
Лют 5

У межах вивчення теми: “Захист навколишнього середовища” та з нагоди відзначення 2 лютого Всесвітнього дня водно-болотних угідь провела урок: “Ми не безсилі у протидії змінам клімату” на І курсі математичного класу, використовуючи інформаційні матеріали, запропоновані Рамсарським секретаріатом

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ 2019
Лют 4

Швидко плине час... Змінюються події, люди, але залишаються незмінними традиції. Саме такою гарною, доброю традицією у нашому ліцеї є проведення свята зустрічі з випускниками.

До 20 лютого приймаються матеріали до "НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО ВІСНИКА НІЖИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ЛІЦЕЮ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Лют 4

До друку приймаються наукові статті, методичні розробки уроків науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів та вчителів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, професійно-технічних училищ тощо. Збірник буде формуватися з наступних секцій: гуманітарні науки; природничо-математичні наук; соціально-психологічна та виховна робота.

Запрошуємо до участі в Регіональному поетичному конкурсі «Славні нащадки Тараса»
Лют 3

До участі в Конкурсі запрошуються учні 5–7 класів (секція «Середні класи») та 8–11 класів (секція «Старші класи») загальноосвітніх навчальних закладів Чернігівщини. Власні поетичні твори (від 3 до 5 поезій) повинні бути надіслані організаторам Конкурсу до 10 лютого 2019 року.

ПАМЯТАЙ ПРО КРУТИ
Січ 30

29 січня вся свідома українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. 101 рік тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. 29 січня 2019 року на річницю бою під Крутами на місці подій була проведена масова церемонія вшанування пам’яті.

Педагогічні читання
Січ 25

24.01.2019 р. відбулися педагогічні читання, присвячені 100-річчю Василя Олександровича Сухомлинського

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
Січ 22

Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року – історичний акт об’єднання українських земель в одній державі. Подія основоположна для українського державотворення. Акт Злуки 22 січня 1919 року увінчав столітні прагнення українців, розділених і поневолених Російською та Австро-Угорською імперіями, жити в єдиній незалежній державі.

Відбулася звітна учнівська наукова конференція ліцейського наукового товариства «ІНТЕЛЕКТУАЛ»
Січ 18

18 січня 2019 року у творчій атмосфері відбулася  звітна конференція ліцейського наукового товариства «ІНТЕЛЕКТУАЛ». До захисту було представлено 18 науково-дослідницьких робіт учнів ІІ курсу та  14 доповідей  учнів І курсу. Із програмою  конференції можна ознайомитися тут

Профілактика булінгу
Січ 18

18 січня 2019 року на зустріч із учнями ліцею для інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо попередження, виявлення та профілактики насильства серед неповнолітніх завітали заступник начальника Ніжинського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області І. О. Гаврилей та начальник сектору профілактики правопорушень серед неповнолітніх служби у справах дітей Ніжинського виконавчого комітету Л.Г. Єрофеєва.