Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Шкільне життя

Новини

Михайло Пилипович Кравчук

Михайло Пилипович Кравчук (27 вересня (9 жовтня) 1892 - 9 березня 1942) — український математик, академік АН УРСР (з 1929), доктор фізико-математичних наук (з 1924), професор Київського політехнічного інституту.

День відкритих дверей

24 березня 2017 року в ліцеї відбувся День відкритих дверей.

Засіданні Президії Національної академії педагогічних наук України

23.03.2017 року директор ліцею Чернігівської обласної ради Тетяна Шевчук була запрошена для участі у засіданні Президії Національної академії педагогічних наук України, на якому слухалось питання про наукову і науково-організаційну діяльність Інституту соціальної і політичної психології НАПН України за 2012-2016 роки та перспективи його розвитку.

У ліцеї пройшла декада української літератури

Із 09 по 17 березня 2017 р. у Ніжинському обласному ліцеї Чернігівської обласної ради відбулася декада української літератури.  Під керівництвом А. М. Кайдаш  було проведено ХІІ Регіональний конкурс учнівської творчості «Славні нащадки Тараса», присвячений Шевченківським дням. 10.03.17 р. вчителями української мови та літератури  Т. А. Бронзенко на І курсі фізико-математичний класу проведено літературний флешмоб за віршами Тараса Шевченка, а на І курсі класу іноземної філології Т. І. Б...

Вітаємо з перемогою у VІІІ Міжнародній виставці "Сучасні заклади освіти"

Педагогічний колектив Ніжинського обласного педагогічного ліцею нагороджений Дипломом та Срібною модаллю у номінації «Компетентнісний підхід – основа якості змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти» за творчу роботу з теми: «КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД – ОСНОВА ЯКОСТІ ЗМІСТУ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ В ЛІЦЕЇ».  Роботу підготувала творча група ліцею у складі Т.І.Бутурлим, Т.М.Вантух, С.М.Сліпак, Л.М.Павлюк, Л.І.Петренко, С.О.Потебня, Т.М.Шевчук. ТАК ТРИМАТИ!

У ліцеї відбувся ХІІ Регіональний конкурс учнівської творчості «Славні нащадки Тараса»!

10 березня 2017 року в Ніжинському обласному педагогічному ліцеї Чернігівської обласної ради відбувся ХІІ Регіональний конкурс учнівської творчості «Славні нащадки Тараса». Захід розпочався зі спілкування учасників конкурсу з членами журі – поетами Олександром Гадзінським та Анатолієм Шкуліпою. Цьогоріч на зустріч із молодими талантами був запрошений чернігівський поет і журналіст Олексій Маслов. Він презентував власну збірку поезій «Неси Зірку». 

Зі святом весни

Шановні жінки! Вітаємо Вас зі святом весни – 8 березня. Бажаємо Вам від щирого серця міцного здоров’я, нев’янучої молодості та багато взаємного кохання! Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, а Ви залишайтеся завжди такими ж неповторними якими Ви є зараз. Зі святом Вас!

Леонід Іванович Глібов

Леонід Іванович Глібов – український письменник, поет, байкар, видавець, громадський діяч. Народився 5 березня 1827р у селі Веселий Поділ Хорольського повіту Полтавської губернії. Його батько, Іван Назарович Глібов, був управителем кінськими табунами в маєтку поміщика Гаврила Родзянки. Дитинство провів у селі Горби Кременчуцького повіту, куди з Веселого Подолу перейшов на роботу його батько, забравши з собою сім'ю.

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «УПРОВАДЖЕННЯ ПЕДАГОГІКИ УСПІХУ У ВИХОВНУ РОБОТУ ЗАКЛАДУ»

23 лютого 2017 року Ніжинський обласний педагогічний ліцей гостинно зустрів 65 учасників семінару із Бобровицького, Менського, Ніжинського, Новгород-Сіверського, Носівського, Козелецького, Чернігівського районів, Ніжина, Києва, Чернігова. Серед присутніх були: методисти РМК, директори навчальних закладів, заступники директора з ВР, педагоги-організатори, класні керівники, психологи.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ ЗАПРОШУЄМО ВАС 23.02.2017 НА НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «УПРОВАДЖЕННЯ ПЕДАГОГІКИ УСПІХУ У ВИХОВНУ РОБОТУ ЗАКЛАДУ»

Відвідавши наш захід, Ви матимете можливість ознайомитися з особливостями науково-методичної роботи ліцею; запозичите досвід упровадження методик педагогіки успіху під час проведення позакласних заходів із англійської мови, української та зарубіжної літератур, виховних годин, гурткової роботи; взяти участь у майстер-класах, тренінгах, які проводитимуть науковці Інституту соціальної та політичної психології НАПН України; поспілкуватися із класиком сучасної педагогіки та психології доктором психологічних наук, про...

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «ТВОЯ ГРИВНЯ ВРЯТУЄ ЖИТТЯ ДИТИНІ!»

Рада ліцеїстів звертається від імені батьків 4-річного Тимофія Зленка, який терміново потребує пересадки кісткового мозку за кордоном (діагноз «гострий лімфобластний лейкоз»). Щоб врятувати життя цього хлопчика потрібно 4 000 000 грн

ЗНО 2017

До уваги випускників! Реєстрація на основну сесію ЗНО триватиме з 06 лютого до 17 березня

Із 23 по 27 січня в ліцеї було проведено тиждень історії.

Протягом тижня учні взяли участь у конкурсі тематичних стіннівок та творчих робіт «Я славлю свою рідну Україну», переможцями якого стали Усенко Я. – І місце, Сенько О. – ІІ місце, Конончук І. – ІІІ місце.

Підведено підсумки конкурсу учнівських есе «Яким я бачу своє найближче майбутнє»

    Вітаємо переможців конкурсу учнівських есе «Яким я бачу своє найближче майбутнє», що проводився на базі Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради:  1. Паршину Дар’ю.  2. Горбонос Богдану.  3. Клименко Дарину.     Чекаємо на вас у нашому ліцеї в березні 2017 р.  Про свій приїзд просимо повідомити заздалегідь за телефоном: (04631) 2-35-42.

Наукова конференція ліцейського наукового товариства «ІНТЕЛЕКТУАЛ»

25 січня у ліцеї відбулася звітна учнівська наукова конференція ліцейського наукового товариства «ІНТЕЛЕКТУАЛ»

День Соборності України

Однією з найважливіших історичних дат є саме 22 січня(проголошення першої незалежності у 1918 році та проголошення Акта злуки УНР і ЗУНР), коли в Україні відзначається День Соборності.

Зустріч з випускниками

04 лютого 2017 року об 11.00 годині в класі іноземної філології Ніжинського обласного педагогічного ліцею відбудеться зустріч із випускниками. Запрошуємо випускників пригадати найщасливіші моменти ліцейського життя, повернутися в незабутні роки юності, зустрітися із друзями, пройти ліцейським коридором, посидіти за своєю партою, зустрітися в рідному класі з однокласниками, із якими стільки часу крокували пліч-о-пліч стежиною шкільних занять.

Пробне ЗНО

Останній день оплати за участь у пробному ЗНО – 7 лютого 2017 року Через 7 (сім) календарних днів після проведення оплати замовленої Послуги самостійно перевірити в особистому кабінеті учасника Пробного ЗНО-2017 факт надходження коштів. До уваги учнів 10 січня 2017 року розпочалася реєстрація на Пробне ЗНО 2017 р. Уся необхідна інформація розміщена на сайті ММК у розділі ЗНО за посиланням http://mmk-nizhyn.at.ua/index/zno/0-57 та сайті КРЦОЯО в розділі "Пробне ЗНО 2017 за посиланням http...

Харківський колегіум

Заснований 1722 року у Білгороді, у 1726 року перенесено до Харкова під назвою Слов'яно-греко-латинської школи, а 1734 перетворено на Харківську Колегію для дітей усіх соціальних станів за зразком Києво-Могилянського колегіуму, що обумовило схожість основних принципів управління, навчально-виховного процесу. Основоположники Харківського колегіуму – білгородський єпископ Є. Тихорський та князь М. Голіцин. Харківський колегіум був другим за значенням після Києво-Могилянської академії навчальним та науковим центром...