Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Першість ліцею з лижних перегонів

Першість ліцею з лижних перегонів Першість ліцею з лижних перегонів Першість ліцею з лижних перегонів Першість ліцею з лижних перегонів Першість ліцею з лижних перегонів Першість ліцею з лижних перегонів

24 Лютого 2021 01:02

Кількість переглядів: 186

Зима – чудова пора року, коли можна влаштувати багато зимових розваг. Це не тільки катання з гірок на санках, кидання сніжками та ліплення сніговиків, а ще й багато доступних зимових видів спорту. Одними із найбільш популярних серед ліцеїстів цього року стали лижні перегони.

23 лютого 2021 року на запасному полі стадіону «Спартак» відбулася Першість ліцею з лижних перегонів. За результатами змагань серед юнаків посів перше місце Троєцький Олександр, друге – Костюченко Назар, третє – Антончик Дмитро. Серед дівчат перше місце посіла Гриценко Анна, друге – Бабіч Анна, третє – Басиста Яна .

Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і ліцей. Ми пишаємося Вашими досягненнями. Зичимо переможцям високих здобутків та перемог у змаганнях. Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для ліцеїстів.