Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Шкільне життя

Новини

20 лютого-День Героїв Небесної Сотні
20 лютого-День Героїв Небесної Сотні

Цього дня ми вшановуємо пам'ять тих відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України, тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності. Подвиг безстрашних лицарів, озброєних лише бруківкою та любов’ю до України, сім років тому згуртував увесь цивілізований...

Бережи свій зір!
Бережи свій зір!

16 лютого в межах реалізації практичної частини роботи МАН Романом Кривуцею та студенткою НДУ Дарєю Калюжною було проведено виховний захід для учнів 10 класу української філології на тему "Бережи свій зір!"

Урок з медіаграмотності в ліцеї
Урок з медіаграмотності в ліцеї

Сучасних школярів називають людьми нового покоління - digital native - "цифрові аборигени". Вони не уявляють життя без комп'ютера, інтернету, пошукових систем, мережевих спільнот, блогів, форумів, чатів тощо. У віртуальному світі відсутня цензура, знімаються заборони і обмеження морально-етичного і соціального планів. Тому першочергове завдання педагогів навчити своїх вихованців усвідомлювати необхідність оцінки рівня безпеки інформації!

День Єднання
День Єднання

З нагоди Дня єднання на центральній площі міста Ніжина ліцеїсти Ніжинського обласного педагогічного ліцею разом з ніжинцями розгорнули тридцяти метровий Державний прапор України та виконали Гімн України.

ВІТАЄМО!
ВІТАЄМО!

Вітаємо КАЇКУ ІННУ, ученицю 11 класу іноземної філології, з перемогою у ІІ Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови на платфрмі HUMAN. Так тримати!

Увага!
Увага!

Формат зустрічі випускників Ніжинського обласного педагогічного ліцею змінюється! 05 лютого 2022 року зустріч із випускниками відбудеться в онлайн-режимі.

ПАМ'ЯТАЙ  ПРО  КРУТИ
ПАМ'ЯТАЙ ПРО КРУТИ

29 січня вся свідома українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. Із нагоди 104-річного героїчного бою під Крутами учнівський та педагогічний колектив Ніжинського обласного педагогічного ліцею відвідав Меморіальний комплекс «Пам’яті Героїв Крут» Національного військово-патріотичного музею України. Під час екскурсії ліцеїсти вшанували пам'ять відважних захисників рідної землі та ознайомилися з музейною експозицією.

ВІТАЄМО!
ВІТАЄМО!

В Україні стартував пілотний проєкт командно-штабної гри «Кіберджура». «Кіберджура» створена на основі сучасних військових і спеціалізованих кіберплатформ та є новим напрямом гри «Джура». Учасниками змагання стали учні 10 класу математичного профілю Ніжинського обласного педагогічного ліцею Андрій та Дмитро Шевченки...

Країна гідності
Країна гідності

Щоб подолати перешкоди, з якими стикається молодь під час реалізації соціальних прав , Ніжинським молодіжним центром 19 та 21 січня 2022 року з учнями 10 класу української філології та 10 класу математичного профілю була проведена гра "Країна гідності. Вивчення соціальних прав через освіту з прав людини". Учасники гри зробили висновок, що саме соціальні права є необхідними для повноцінної участі у житті суспільства і держава повинна сприяти реалізації соціальних прав громадян. В умовах сучасного суспільства такі на...

історичний брейн-ринг
історичний брейн-ринг

20 січня 2022 року у межах тижня історії відбувся історичний брейн-ринг серед учнів 10 класу іноземної філології. Ліцеїсти поринули в захоплюючий світ історичних подій минулого.

УВАГА! УВАГА! УВАГА! КОНКУРС "СТЕЖКА ДО ШЕВЧЕНКА"
УВАГА! УВАГА! УВАГА! КОНКУРС "СТЕЖКА ДО ШЕВЧЕНКА"

Запрошуємо учнів 5–7 класів (секція «Середні класи») та 8–11 класів (секція «Старші класи») закладів освіти Чернігівщини до участі в ХVІІ Регіональному конкурсі учнівської творчості «Стежка до Шевченка», присвяченому Шевченківським дням.

Зустріч із випускниками 2022
Зустріч із випускниками 2022

05 лютого 2022 року об 11.00 годині в класі іноземної філології Ніжинського обласного педагогічного ліцею відбудеться зустріч із випускниками. Запрошуємо випускників пригадати найщасливіші моменти ліцейського життя, повернутися в незабутні роки юності, зустрітися із друзями, пройти ліцейським коридором, посидіти за своєю партою, зустрітися в рідному класі з однокласниками, із якими стільки часу крокували пліч-о- пліч стежиною ліцейських занять.

Євген Гуцало: "дзвени достиглим колоском"
Євген Гуцало: "дзвени достиглим колоском"

14 січня 2022 року відбулася зустріч учнів 10 класу української філології із завідувачем кафедри слов’янської філології, компаративістики та перекладу, доктором філологічних наук, професором Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя – Самойленком Григорієм Васильовичем. Захід присвячений 85-річчю від дня народження видатного українського письменника, поета, журналіста, кіносценариста Євгена Пилиповича Гуцала.

ДЕНЬ НАУКИ У ЛІЦЕЇ!
ДЕНЬ НАУКИ У ЛІЦЕЇ!

Традиційно у січні в ліцеї проходить ДЕНЬ НАУКИ. Цього року 15 юних дослідників презентували свої напрацювання у 10 наукових секціях.

Щедрівки
Щедрівки

Український народ багатий на традиції й обряди старого Нового року. Найважливішими є щедрування й посівання. Приєдналися до цих традицій учні ліцею, які завітали до кожного класу, кабінету, привітали всіх учнів, учителів та адміністрацію. Жваво й бадьоро діти створювали різдвяний настрій. Щедрували, бажали всім присутнім міцного здоров`я, добробуту, достатку, процвітання й злагоди в родинах. Веселі щедрівки не залишили байдужими нікого. Учні ділились приємними враженнями, а ми ще раз зрозуміли, що відроджувати духо...

ДО 20 лютого 2022 РОКУ приймаються матеріали до "НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО ВІСНИКА НІЖИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ЛІЦЕЮ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
ДО 20 лютого 2022 РОКУ приймаються матеріали до "НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО ВІСНИКА НІЖИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ЛІЦЕЮ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

До друку приймаються наукові статті, методичні розробки уроків науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів та вчителів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, професійно-технічних училищ тощо.

Мозаїка педагогічних ідей
Мозаїка педагогічних ідей

28.12.21 року в ліцеї відбувся Міні edcamp «Мозаїка педагогічних ідей», де вчителі нашого закладу поділились власним педагогічним досвідом, сучасними технологіями, які використовують у навчальному процесі. Доброзичлива атмосфера заходу, обмін креативними ідеями надали можливість педагогам вдосконалити і підвищили професійну майстерність, розширити творчий потенціал, сформувати здатність до швидкої адаптації в умовах, що постійно змінюються. Програма, презентація, матеріали заходу

Вітаємо з новим 2022 роком та Різдвом!
Вітаємо з новим 2022 роком та Різдвом!

Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Хай новий рік принесе добробут та благополуччя в Ваші сім’ї, мир та затишок у Ваш дім, достаток та радість у Ваші родини. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, та успіхів у всіх починаннях, надії!!!

Святковий концерт
Святковий концерт

23 грудня 2021 року в актовій залі нового корпусу відбувся новорічний концерт «Дива в новорічну ніч». Програма заходу була різноманітною, як новорічний серпантин: від відомих світових хітів до класичних творів, від інструментальної музики до вокальних номерів, від солістів і до постановки уривків за творами Миколи Гоголя «Вечори біля Диканьки». Елегантність та висока якість пісень і танців, гумор і вишуканість стали блискучим завершенням семестру та поздоровленням з Новим Роком та Різдвом.

СВЯТО МИКОЛАЯ
СВЯТО МИКОЛАЯ

17 грудня 2021 року для вихованців Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей настав довгоочікуваний день зустрічі зі Святим Миколаєм. Свято дитинства й щедрості їм подарували учні Ніжинського обласного педагогічного ліцею та працівники ювенальної превенції Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівській області. Хлопчики та дівчатка з невимовною радістю, притаманною їм простотою підходили до гостей, щоб отримати подарунки та солодощі.