Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Шкільне життя

Новини

Подорож англомовними країнами
Подорож англомовними країнами

14 грудня 2021 року в 10 класі іноземної філології відбувся бінарний позакласний захід з теми «Подорож англомовними країнами» (учителі Л. І. Петренко та І. М. Гах).

СВЯТО МИКОЛАЯ
СВЯТО МИКОЛАЯ

19 грудня в Україні відзначається День Святого Миколая – одне із найсвітліших і найрадісніших свят. У цей день кожен із нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому Миколаю. 16 грудня 2021 року за ініціативи ювенальної превенції Ніжинського РВП ГУНП в Чернігівської області й підтримки батьків та учнів Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради здійснилися мрії вихованців Ніжинського дитячого будинку-інтернат...

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ВЕЧОРНИЦІ
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ВЕЧОРНИЦІ

13 грудня 2021 року у ліцеї відбулися інтелектуальні вечорниці, присвячені передноворічним народним святам та обрядам...

Козацькі розваги
Козацькі розваги

Доброю традицією в ліцеї стало проведення в День Збройних Сил України 06 грудня спортивних змагань "Козацькі розваги"...

Молодь за демократію в Україні
Молодь за демократію в Україні

Артур Карпенко, учень 11 класу іноземної філології, Президент Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради, волонтер Ніжинського молодіжного центру і учасник проєкту «Амбасадори МЦ» став активним учасником зустрічі команд молодіжних центрів-партнерів програми Ради Європи «Молодь за демократію в Україні» з 16 по 20 листопада 2021 року у місті Києві.

«І ЩО Я В ГОСПОДА ЗА ЛЮДИНА!..»
«І ЩО Я В ГОСПОДА ЗА ЛЮДИНА!..»

У 2021 році виповнюється 90 років з дня народження ГРИГОРА ТЮТЮННИКА...

Голодомор 1932-1933
Голодомор 1932-1933

Вічна пам'ять тим, хто не пережив лихоліття Голодомору 1932-1933 років в Україні

21 листопада - День Гідності та Свободи
21 листопада - День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Нинішнє свято відзначається на честь ушанування Революції Гідності – події в історії сучасної України, яка змінила життя багатьох українців, їхнє бачення світу і себе у ньому.

Слова, як сонце, сходили в мені...
Слова, як сонце, сходили в мені...

Проба пера "Слова, як сонце, сходили в мені..."

День української мови та писемності
День української мови та писемності

Сьогодні, у день української мови та писемності, учні 11 класу іноземної філології та вчителі Ніжинського обласного педагогічного ліцею долучилися до написання ХХІ радіодиктанту національної єдності.

Пізнаваймо рідну мову!

Запрошуємо долучитися до проходження вебквесту "Пізнаваймо рідну мову!"...

Тиждень української мови
Тиждень української мови

4 листопада розпочинається тиждень української мови! До участі запрошуються ліцеїсти, учасники ШМЛ та всі охочі. Контактні дані для інформації: 0507316834 [email protected]

Школа майбутнього ліцеїста
Школа майбутнього ліцеїста

Реєстрацію слухачів Школи майбутнього ліцеїста продовжено до 15:00 12.11.2021.

Педагогічні читання
Педагогічні читання

27.10.21 педагогічний колектив ліцею відвідав державний культурно-освітній та науково-дослідний заклад історичного профілю, музей гетьма́нства (м.Київ) у межах проведення І етапу педагогічних читань «Життєві історії про гартування волі, як научитися перетворювати труднощі в шляхи». У музеї зосереджені пам'ятки матеріальної та духовної культури, пов'язані з історією та традиціями козацько-гетьманської доби. Велике враження справили зали музею присвячені Івану Мазепі, Пилипу Орлику, Богдану Хмельницькому та Павлу Ско...

До уваги слухачів ШМЛ
До уваги слухачів ШМЛ

Шановні слухачі ШМЛ! На вказані Вами під час реєстрації електронні адреси надіслано запрошення на курси. Заняття слухачів ШМЛ розпочинаються 29.10.2021 р. о 16:00 (іноземної філології о 17:00) згідно з розкладом. Бажаємо успіхів!

До уваги учасників освітнього процесу
До уваги учасників освітнього процесу

Із 28.10.2021 р. у ліцеї розпочинаються заняття із використанням технологій дистанційного навчання.

ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ПРОБІГ
ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ПРОБІГ

12 жовтня 2021 року у Графському парку відбувся Осінній Покровський легкоатлетичний пробіг, присвячений Дню захисника України. У змаганнях взяли участь усі учасники освітнього процесу: ліцеїсти, вчителі, робітники.

День самоврядування
День самоврядування

01 жовтня наш ліцей, немов за помахом чарівної палички, перетворився на місце, де дітей вчать не вчителі, а учні. За великі вчительські столи сіли ліцеїсти.

Привітання до Дня вчителя та Дня працівників освіти
Привітання до Дня вчителя та Дня працівників освіти

Відео-привітання до Дня вчителя та Дня працівників освіти...

Свято першого дзвоника
Свято першого дзвоника

1 вересня, за давньою ліцейською традицією, в актовій залі НДУ імені Миколи Гоголя по-родинному відбулося Свято знань. Ніжинський обласний педагогічний ліцей радо прийняв до своєї ліцейської родини 90 ліцеїстів.