Сьогодні, у день української мови та писемності, учні 11 класу іноземної філології та вчителі Ніжинського обласного педагогічного ліцею долучилися до написання ХХІ радіодиктанту національної єдності.
Запрошуємо долучитися до проходження вебквесту "Пізнаваймо рідну мову!"...
27.10.21 педагогічний колектив ліцею відвідав державний культурно-освітній та науково-дослідний заклад історичного профілю, музей гетьма́нства (м.Київ) у межах проведення І етапу педагогічних читань «Життєві історії про гартування волі, як научитися перетворювати труднощі в шляхи». У ...
Із 28.10.2021 р. у ліцеї розпочинаються заняття із використанням технологій дистанційного навчання.
12 жовтня 2021 року у Графському парку відбувся Осінній Покровський легкоатлетичний пробіг, присвячений Дню захисника України. У змаганнях взяли участь усі учасники освітнього процесу: ліцеїсти, вчителі, робітники.
Відео-привітання до Дня вчителя та Дня працівників освіти...
1 вересня, за давньою ліцейською традицією, в актовій залі НДУ імені Миколи Гоголя по-родинному відбулося Свято знань. Ніжинський обласний педагогічний ліцей радо прийняв до своєї ліцейської родини 90 ліцеїстів.
25 червня в стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася урочиста церемонія вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту 90 випускникам Ніжинського обласного педагогічного ліцею, в тому числі вручено 9 золотих та 4 срібні медалі.
11.06.2021.відбулися загальні збори, на яких заслухано звіт директора ліцею про роботу в 2020-2021 навчальному році та звіт голови ради ліцею. За результатами таємного голосування роботу директора одноголосно визнано задовільною
27 травня 2021 року вчителі, учні ліцею зібралися усі разом на урочистостях із нагоди святкування одного з найулюбленіших свят ліцейської родини – свята Останнього дзвоника. Останній дзвоник – це чудова ліцейська традиція, тепле родинне свято, свято – завжди урочисте, радісне і водно�...
В Україні День слов’янської писемності й культури встановлено відповідно до Указа Президента України від 17 вересня 2004 року № 1096/2004 і відзначається щорічно 24 травня. 24 травня День слов’янської писемності і культури. Свято встановлено постановою Президії Верховної Ради Українсько�...
Кожен третій четвер травня святкується свято патріотизму і любові – Свято вишиванки. Цей день має глибокий духовний зміст, відображає усю багатогранність і творчість українського народу. Адже саме в орнаментах української вишиванки можна передати те, чого не завжди скажеш словами...
Минають роки, відлітаючи у вічність… Все далі і далі відходять від нас грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто ціною власного життя захистив нашу країну від гітлерівської агресії. «Ніхто не забутий, і ніщо не забуте!..»
Вітаємо Резвін Катерину, ученицю 10 класу української філології, за зайняте І місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну тематику та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!» у номінації декорати...
Учні та учениці нашого ліцею взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з української мови, яку проводила кафедра української мови та методики її навчання Навчально-наукового інституту філології, перекладу та журналістики Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.
Декада біології і екології, географії й хімії традиційно проходить наприкінці квітня. Цьогоріч він знову відбувається дистанційно. Наші учні творчо підійшли до цього питання і будуть знайомити нас із цікавинками
З 12.04.21 по 16.04.21 в ліцеї було проведено дистанційно тиждень іноземних мов. Ліцеїсти 10-11класів взяли активну участь у запланованих заходах і поглибили знання з англійської мови, розширили кругозір про культуру та традиції Великобританії, Німеччини, розвивали навички 21 століття.
Тиждень зарубіжної літератури проходить у ліцеї в першу декаду квітня. Цьогоріч він знову відбувся дистанційно. "Хай книга стане Вашим другом!", - під таким гаслом розпочали. Щоб зменшити час сидіння перед монітором, учні вирішили зробити завдання до художніх творів, які вивчали зовс�...
Нехай усмішки на обличчях сяють, Всі квіти світу пахнуть лиш для Вас! Зі святом радісним нехай усі вітають Й над Вами хай не має влади час!
Ліцеїсти 11 класу іноземної філології поринули в мовний світ Агатангела Кримського, чий 150-літній ювілей відзначаємо цьогоріч.