Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою!

24 Травня 2023 11:05

Кількість переглядів: 288

Вітаємо з перемогою!
    22 травня 2023 року на стадіоні «Спартак» відбулася Першість ліцею з ігрових видів спорту та легкоатлетичної естафети серед юнаків та дівчат 10-11 класів.
За результатами змагань із легкоатлетичної естафети серед юнаків команда 11 класу посіла  перше місце з результатом 52.32; 10 класу – друге місце з результатом 53.56.
За результатами змагань з легкоатлетичної естафети серед дівчат команда 11 класу посіла  перше місце з результатом 01 хв. 32 с; 10 класу – друге місце з результатом 01 хв. 04 с.
На спортивному майданчику стадіону відбулися змагання з мініфутбол серед юнаків 10 та 11 класів. Команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку. У напруженому фінальному матчі команди показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. Обидві команди були гідними одна одної. У цій грі кращою стала збірна команда учнів 10 класу, їхні ж суперники, збірна команда учнів 11 класу, відповідно стали другими. Команди-переможці та призери змагань отримали Грамоти від міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх».
     Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, має їх і ліцей. Ми пишаємося Вашими досягненнями. Зичимо переможцям високих здобутків та перемог у змаганнях. Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури та спорту, взірцем для ліцеїстів. Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості та наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!