У межах Міжнародної кампанії "16 днів проти насильства" 30 листопада відбулася гра "Котики проти насилля"
Цьогоріч 25 листопада Україна відзначає трагічні 90-ті роковини Голодомору 1932-1933 років...
Щиро вітаємо учня 10 класу математичного профілю Олега Градобика із зайнятим ІІ місцем у ІІ етапі конкурсу імені Тараса Шевченка
29 листопада 2023 року фахівцями Ніжинського МРВ ДУ "Чернігівській ОЦКПХ МОЗ" проведено інформаційно-просвітницьку роботу з профілактики ботулізму та шкідливого впливу тютюнопаління на організм людини з учнями 11 класу іноземної філології. Марина Ігорівна звернула увагу ліцеїстів, що...
27 листопада, коли на Ніжин опустилися сутінки й наше місто було в полоні снігу й вітру, учні ліцею поспішали до Ніжинського молодіжного центру на КавоВарту...
21 листопада учні ліцею та слухачі ШМЛ долучилися до Всесвітнього Дня Гідності...
05 жовтня 2023 року відбулася літературно-музична світлиця «Під Покровом Пресвятої Богородиці»...
Флешмоб "Листівка вдячності захисникам" Слово має велику силу, а слово вдячності - мотивацію. Ми не знаємо імен людей, яким писали ці листівки, але ми точно знаємо, що безмежно вдячні їм за вчора, сьогодні, завтра та навіть можливість усе це написати. "Повертайтеся живими!" - це те, чого н�...
04 жовтня 2023 року у Графському парку відбувся конкурс «Осінній Покровський легкоатлетичний пробіг», присвячений Дню захисників та захисниць України. У змаганнях брали участь усі учасники освітнього процесу: ліцеїсти, вчителі, робітники.
Сердечно вітаємо Вас з нашим професійним святом – Днем працівників освіти!..
До друку приймаються наукові статті, методичні розробки уроків науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів та вчителів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, професійно-технічних училищ тощо.
Сумна звістка сколихнула наш ліцей. 07 вересня 2023 року при виконанні бойового завдання поклав своє життя на полі бою наш випускник Олександр Козир. Світла пам'ять і вічна слава ГЕРОЮ! Герої не вмирають, а назавжди залишаються у наших серцях.
Зі святом Незалежності! Бажаємо кожній українській родині мирного неба, непохитної віри, сімейного затишку та щасливого майбутнього у вільній процвітаючій Україні!
28 липня Україна відзначає День Української Державності, що нагадує нам про тисячолітню історію державотворення нашої країни. У це свято ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна, демократичн�...
Щиро вітаємо ученицю 11 класу математичного профілю Лубенець Руслану з отриманням омріяних 200 балів НМТ з двох предметів.
В атмосфері щирості та теплоти 23 червня 2023 р. відбувся Випускний вечір у ліцеї.
День Конституції України — державне свято України. Традиційно День Конституції відзначається 28 червня.