Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Для вчителів

Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Груд 2

Щорічно 1 грудня в усьому світі відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом.З метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, зокрема ВІЛ/СНІДу та толерантного ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД, у Ніжинському обласному педагогічному ліцеї Чернігівської обласної ради...

інтелектуальний турнір
інтелектуальний турнір
Груд 2

30 листопада 2022 р. серед учнів 10-11 класів відбувся інтелектуальний літературний турнір. У цікавій та напруженій грі перемогу здобула команда учнів 11 класу іноземної філології.

ВІТАЄМО!
ВІТАЄМО!
Груд 2

переможниць II (міського) етапу XIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

День пам'яті жертв голодомору
День пам'яті жертв голодомору
Лист 28

Той страшний день, що забрав мільйони життів та покалічив душі десяткам мільйонів українців...

500 метрів 300-літньої історії
500 метрів 300-літньої історії
Лист 15

11 листопада 2022 року у межах науково-методичного семінару "500 метрів 300-літньої історії: українська культурна традиція у формуванні емоційно-вольової сфери людини" проведено екскурсію для педагогічного колективу ліцею Максимом Потапенком, кандидатом історичних наук, доцентом кафед�...

"Твій дім"
"Твій дім"
Лист 15

Мова - наша зброя. Мова нас об'єднує й надихає. Саме з такими переконаннями учні долучилися до написання радіодиктанту національної єдності під символічною назвою "Твій дім".

Тиждень української мови
Тиждень української мови
Лист 14

9 листопада – День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора – послідовника творців слов’янської писемності Кирила й Мефодія.

Брейн ринг
Брейн ринг
Лист 10

У День української писемності та на відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди, філософського генія українського народу, в ліцеї 9 жовтня серед десятикласників було проведено брейн-ринг...

(Не)безпека в час війни
(Не)безпека в час війни
Лист 9

07 листопада в Ніжинському обласному педагогічному ліцеї для учнів 10-х класів був проведений захід «(Не)безпека в час війни».

Першість ліцею з волейболу
Першість ліцею з волейболу
Лист 8

07 листопада 2022 року в спортивному залі НДУ ім. М. Гоголя відбулася Першість ліцею з волейболу серед юнаків 10 та 11 класів. Команди учнів охоче брали участь у змаганнях, адже це чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця.

Перша долікарська допомога
Перша долікарська допомога
Лист 2

Учні 10 класу математичного профілю та 10 класу української філології ретельно та наполегливо тренуються надавати першу долікарську допомогу у різних надзвичайних ситуаціях. Наразі відпрацьовують навички проведення серцево-легеневої реанімації на заняттях предмета «Захист Україн...

День захисників і захисниць України
День захисників і захисниць України
Жов 14

День захисників і захисниць України – державне свято України, що відзначається 14 жовтня (водночас зі святами Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва).

Першість ліцею з міні-футболу
Першість ліцею з міні-футболу
Жов 11

06 жовтня 2022 року на спортивному майданчику стадіону відбулася Першість ліцею з міні-футболу серед юнаків 10 та 11 класів...

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек
30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек
Вер 30

Відомо, що читання розвиває та збагачує людину. Сьогодні, у Всеукраїнський день бібліотек, учні 10 класу іноземної філології разом з учителем української мови А. М. Кайдаш реалізували мініпроєкт «Моя улюблена книжка».

Із Днем працівників освіти
Із Днем працівників освіти
Вер 30

Щиро вітаємо всіх працівників освіти з професійним святом. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, миру та добробуту у Ваших родинах, творчої енергії та людської поваги, натхнення та віри у щасливий завтрашній день.

З ДНЕМ ЗНАНЬ
З ДНЕМ ЗНАНЬ
Вер 1

Привітання від випускниці ліцею Лади Хомич

День незалежності України
День незалежності України
Серп 24

Сьогодні Україна відзначає 31-річчя відновлення незалежності нашої країни, коли наш народ бореться з іноземними загарбниками за життя своєї держави, на війні відстоюючи нашу волю, честь, гідність і незалежність, бажаємо один одному перемоги та довгоочікуваного миру. За нашу історію �...

День прапора
День прапора
Серп 23

Сьогодні ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор, що є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності.

ВІТАЄМО!
ВІТАЄМО!
Серп 22

Педагогічний та учнівський колективи ліцею вітають випускницю класу іноземної філології Бойко Вікторію, яка отримала 200 балів НМТ з історії України.

ВІТАЄМО!
ВІТАЄМО!
Серп 22

Педагогічний та учнівський колективи ліцею вітають випускницю класу іноземної філології Булду Катерину, яка отримала 200 балів НМТ із двох предметів: математики та історії України.