Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Тиждень іноземних мов в ліцеї

Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї Тиждень іноземних мов в ліцеї

19 Квітня 2021 04:04

Кількість переглядів: 400

З 12.04.21 по 16.04.21 в ліцеї було проведено дистанційно тиждень іноземних мов. Ліцеїсти 10-11класів взяли активну участь у запланованих заходах і поглибили знання з англійської мови, розширили кругозір про культуру та традиції Великобританії, Німеччини, розвивали навички 21 століття.

Так учні 10 та 11 класів іноземної філології (вчитель Павлюк Л.М) взяли участь у Фестивалі публічних виступів «Speak Up, Speak Out». Ліцеїсти презентували публічні відео-виступи на запропоновані теми, готуючись до яких вивчали нову лексику, вдосконалювали знання з англійської мови, вчилися писати докладну логічно організовану промову. Ліцеїсти отримали корисний досвід виступу на віртуальній сцені фестивалю з мовлення, що допомогло їм бути сміливими, впевненими у своїх силах, набути навичок публічних ораторів. Матеріали фестивалю зібрані у відео «Speak Up, Speak Out».

До святкування 225 років створення Софіївського парку ліцеїсти 11 класу іноземної філології підготували презентацію віртуальної відео-екскурсії про національний дендрологічний парк «Софіївка» «In the world of amazing Sofiyivka park» і провели екскурсію історичними стежками заповідника. Також ліцеїсти Бабіч Анна, Борщ Даша побували у Національному історико-культурному заповіднику «Качановка» та провели відео екскурсію до палацу заповідника.

Учні 10 класу іноземної філології (вчитель Петренко Л.І) розмірковували над важливістю вивчення іноземних мов, наводили приклади застосування англійської в сучасному суспільстві, знайомили із своїми планами щодо вивчення іноземних мов у майбутньому. Цей вид роботи був проведений у вигляді конкурсу есе, а учні 11 класу іноземної філології були залучені до визначення переможця, але в любому випадку перемогла англійська мова!

Для того, щоб дати уявлення майбутнім вступникам про наш навчальний заклад, учні 11 класу іноземної філології створили та презентували рекламні буклети «Мій ліцей». Основна інформація про заклад, фото із ліцейського життя, а основне те, за що наші учні люблять свій ліцей зробили презентації цікавими, дали змогу пригадати два роки навчання та стануть у нагоді майбутнім ліцеїстам.

Згідно з планом заходів учні 10 класу української філології переглянули та обговорили відео фрагменти про традиції та визначні місця Великобританії. Ліцеїсти мали можливість розширити свої знання про звички людей і пам’ятки, які варто побачити та могли дізнатися чим відоме те чи інше місто Сполученого Королівства. Також ліцеїсти висловили свої ідеї з теми «Чому я хочу відвідати Великобританію» в есе.

З метою активізації країнознавчого матеріалу серед учнів 10-11 класів математичного профілю (вчитель Бойко Ю.А.) була проведена онлайн вікторина “Do you know Great Britain?”. За результатами вікторини, проведеної на всеукраїнській освітній платформі На Урок https://naurok.com.ua/ перемогли учні 10 класу. Вітаємо переможців!

Ліцеїсти 11 класу української філології ознайомилися із різновидами поезії, а також самі створили акровірші на фан-практикумі ”Let’s create poetry”.

Під час проведення тижня іноземних мов ліцеїсти мали можливість удосконалювати знання з німецької мови. Учні 10 класу іноземних мов (вчитель Фесенко Н.М.) проявили креативність у складанні «Elfchen» - міні-творів з 11 рядків на різні теми: «Україна», «Поезія», «Навчання», «Моє життя». А учні 11класу іноземної філології познайомилися з творчістю німецькомовних поетів – класиків І. Гете, Г. Гейне, Р.М.Рільке, декламували вірші поетів німецькою та української мовою.

Отже, тиждень іноземних мов в ліцеї хоча і відбувся віртуально, але об’єднав ліцеїстів в одну велику спільноту підлітків, які бажають вивчати мови, розвиватись та удосконалюватись, щоб бути конкурентоздатними на ринку праці у майбутньому!