Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Тиждень безпеки дорожнього руху

Тиждень безпеки дорожнього руху Тиждень безпеки дорожнього руху Тиждень безпеки дорожнього руху Тиждень безпеки дорожнього руху Тиждень безпеки дорожнього руху Тиждень безпеки дорожнього руху Тиждень безпеки дорожнього руху Тиждень безпеки дорожнього руху Тиждень безпеки дорожнього руху Тиждень безпеки дорожнього руху Тиждень безпеки дорожнього руху Тиждень безпеки дорожнього руху

18 Листопада 2022 08:11

Кількість переглядів: 54

У період з 14 по 20 листопада 2022 р. в Україні відбувається  другий етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану». 17 листопада в ліцеї в рамках цього тижня для учнів 10 класів було проведено  інтерактивний урок «Безпечна дорога додому». У рольовій грі брали участь «пасажири», «пішоходи», «водії» «скутеристи» та «велосипедисти».  Саме вони роздумували, як забезпечити захист життя та здоров’я в процесі дорожнього руху. Глибину відповідей та способи розв‘язання проблемних ситуацій на дорогах  оцінювали  «інспектори дорожнього руху» та наш гість - викладач Ніжинської автошколи ТСО України Микола В‘ялий. 

Ліцеїсти зрозуміли, як, дотримуючись низки простих правил поведінки на дорозі у період війни, не допускати ДТП, не відволікати  поліцейських, які свій час можуть присвятити обороні держави.