Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Шляхами Григорія Сковороди

Шляхами Григорія Сковороди Шляхами Григорія Сковороди Шляхами Григорія Сковороди Шляхами Григорія Сковороди Шляхами Григорія Сковороди Шляхами Григорія Сковороди

20 Грудня 2022 11:12

Кількість переглядів: 283

Цьогоріч ми відзначаємо 300-річчя від дня народження Григорія Сковороди, людини, яка, за версією ЮНЕСКО,  входить до п’яти мудреців світу – разом із Сократом, Конфуцієм, Спінозою й Махатмою Ґанді. З цієї нагоди 14 грудня  учні математичного та філологічного класів ліцею долучилися до світу мандрівного  філософа, провівши цікаву подорож "Шляхами Григорія Сковороди".
«Світ ловив мене і не впіймав», — писав філософ-містик, богослов, гуманіст, поет, педагог, жартівник.  Ще у далекому 18 столітті Сковорода стверджував, що людська особистість своєю природою покликана до вольності й до добра. Про це говорили на зустрічі ліцеїсти.
Із  зацікавленістю старшокласники змагалися у квізі "Мудрість  від Григорія Сковороди: поради на щодень",  відчувши повною мірою глибину та важливість постаті філософа. Переможцями стали Волощенко Максим, Волоха Євген,  Костянко Максим, Потороча Владислав, Базар Богдан, Круду Олександр, Гришко Дмитро - і були  нагороджені солодощами.
На завершення заходу учні створили велику світлину з  асоціативними враженнями  від проведеної подорожі. 
Також ліцеїсти долучилися до освітнього проєкту «На Урок», взявши участь у конкурсі «Світ мандрів Григорія Сковороди». Вони отримали дипломи переможців та сертифікати учасників. 
Разом ми прийшли до висновку, що постать Григорія Сковороди 
багатогранна,  переконалися в актуальності  ідей філософа і для нашого часу. 
Сковорода вічний, як вічна ідея України!