• 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Першість ліцею з волейболу

Першість ліцею з волейболу Першість ліцею з волейболу Першість ліцею з волейболу Першість ліцею з волейболу

22 Січня 2020 04:01

Кількість переглядів: 1452

21 січня 2020  року у спортивній залі НДУ відбулися змагання з волейболу серед дівчат 10 та 11 класів іноземної філології. Команди дівчат охоче брали участь у змаганнях із волейболу, адже це чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця. Змагання пройшли у дуже цікавій та напруженій боротьбі. За шаленої підтримки своїх вболівальників команда учениць 10 класу іноземної філології здобула перемогу.

Спостерігаючи за щасливими вболівальниками та гравцями команди-переможниці, які після фінального свистка в спільному пориві радості вибігають на майданчик та вітають один одного зі здобутою такою нелегкою перемогою, розумієш наскільки важливе місце посідає спорт у житті дітей, в їхньому розвитку та становленні.