Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Останній дзвоник

29 Травня 2020 12:05

Кількість переглядів: 535

Шановні учні, вчителі, батьки!

Від щирого серця вітаємо всіх вас із Днем останнього дзвоника!

Останній дзвоник – це чудова ліцейська традиція, тепле родинне свято, свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких ліцейський дзвінок лунає востаннє. Навчальний рік, котрий минув, приніс чимало досягнень і здобутків. Протягом навчального року вихованці ліцею досягли значних успіхів у навчанні, предметних олімпіадах, різноманітних конкурсах та змаганнях, отримали перемогу у загальноліцейському конкурсі «Ліцейський Олімп» у таких номінаціях: «Гордість року ліцею», «Надія року ліцею», «Актор року», «Співачка року», «Співак року», «Ведучий року», «Режисер року», «Легкоатлет року», «Фотограф року», «Хореограф року», «Організатор року», «Талант року», «Волейболіст року», «Майстер поетичного слова року»,

«Майстер художнього слова», «Лінгвіст року(англійська мова)».

Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого життя. Від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє. Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!

Для десятикласників сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання. Впевнені, що, повернувшись восени за ліцейські парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Ба­жаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Тож вітаємо усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!