Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

День самоврядування

День самоврядування День самоврядування День самоврядування День самоврядування День самоврядування День самоврядування День самоврядування День самоврядування День самоврядування День самоврядування День самоврядування

7 Жовтня 2021 02:10

Кількість переглядів: 79

01 жовтня наш ліцей, немов за помахом чарівної палички, перетворився на місце, де дітей вчать не вчителі, а учні. За великі вчительські столи сіли ліцеїсти.

Учительську заполонили щасливі новоспечені вчителі. Історики, філологи, біологи, фізики, хіміки, математики, інформатики – всі усміхнені й уже не можуть дочекатися, коли зайдуть у клас і розпочнуть урок… Хтось фотографується, метушиться, повторює конспект, хтось став класним керівником і зараз знайомиться з новим колективом, проводить інструктаж. І ось настала 8:15, продзвенів дзвоник – і учительська опустіла. Всі метушливо поспішали до потрібних аудиторій проводити свої перші у житті уроки.

І ось перерва… Знову зібралися в учительській, ділилися враженнями, брали нові книги, конспекти, матеріали. Так минав урок за уроком. Однак під кінець дня посмішки згасли, замість іскри цікавості з’явилася втома, а такі легкі конспекти стали важким тягарем. М’який вчительський стілець перетворився на справжнє спасіння для втомлених ніг, а від болю в горлі врятував смачненький обід. У такі моменти, ліцеїсти зрозуміли, що життя вчителя – це не тільки букети квітів на свята, а й утома і купа зошитів, які потрібно перевіряти до пізньої ночі.

Кожен урок приніс нові сюрпризи, новий досвід, коли учні мали можливість переосмислити, зробити власні висновки. Можливо, хтось тільки загорівся бажанням стати вчителем, а хтось подивився на омріяну професію з усіх сторін та впевнено визначився зі своїм майбутнім.