Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Розмір шрифту
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
  • 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Новини

Першість ліцею з волейболу
Першість ліцею з волейболу

21 січня 2020 року у спортивній залі НДУ відбулися змагання з волейболу серед дівчат 10 та 11 класів іноземної філології. Команди дівчат охоче брали участь у змаганнях із волейболу, адже це чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця. Змагання пройшли у дуже цікавій та напруженій боротьбі. За шаленої підтримки своїх вболівальників команда учениць 10 класу іноземної філології здобула перемогу.

З Днем Соборності України
З Днем Соборності України

Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року – історичний акт об’єднання українських земель в одній державі. Подія основоположна для українського державотворення. Акт Злуки 22 січня 1919 року увінчав столітні прагнення українців, розділених і поневолених Російською та Австро-Угорською імперіями, жити в єдиній незалежній державі.

Відбулася звітна учнівська наукова конференція ліцейського наукового товариства «ІНТЕЛЕКТУАЛ»
Відбулася звітна учнівська наукова конференція ліцейського наукового товариства «ІНТЕЛЕКТУАЛ»

17 січня 2020 року у ліцеї відбулася звітна учнівська наукова конференція ліцейського наукового товариства «ІНТЕЛЕКТУАЛ» у межах якої було проведено ліцейський етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. У заході взяли участь 31 учень, 13 із яких представили науково-дослідницькі роботи для заочного оцінювання. За підсумками роботи журі було визначено 10 перших місць та 3 других. Вітаємо переможців!

ДО 20 лютого 2020 РОКУ приймаються  матеріали до "НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ВІСНИКА НІЖИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ЛІЦЕЮ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
ДО 20 лютого 2020 РОКУ приймаються матеріали до "НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ВІСНИКА НІЖИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ЛІЦЕЮ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"

До друку приймаються наукові статті, методичні розробки уроків науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів та вчителів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, професійно-технічних училищ тощо. Збірник буде формуватися з наступних секцій: гуманітарні науки; природничо-математичні наук; соціально-психологічна та виховна робота.

Зустріч із випускниками
Зустріч із випускниками

01 лютого 2020 року об 11.00 годині в актовій залі нового корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбудеться зустріч із випускниками. Запрошуємо випускників пригадати найщасливіші моменти ліцейського життя, повернутися в незабутні роки юності, зустрітися із друзями, пройти ліцейським коридором, посидіти за своєю партою, зустрітися в рідному класі з однокласниками, із якими стільки часу крокували пліч-о- пліч стежиною ліцейських занять.

З НОВИМ РОКОМ!
З НОВИМ РОКОМ!
Груд 28

Вітаємо з Новим роком! Бажаємо від усієї душі великих справ та доброї вдачі, міцного здоров’я та щирої любові, неймовірного щастя та здійснення мрій, вірних друзів та веселих свят з дорогими серцю людьми.

Реформа – шлях до школи моєї мрії
Реформа – шлях до школи моєї мрії

Із початку навчального року Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради приймає участь у Всеукраїнському конкурсі-квесті «Реформа – шлях до школи моєї мрії», який організовує і проводить Інститут соціальної та політичної психології НАПН України за підтримки Національної академії педагогічних наук України, Міністерства освіти і науки України.

Вітаємо вчителя предмета "Мистецтво"
Вітаємо вчителя предмета "Мистецтво"

Шановна Катерино Володимирівно! Вітаємо Вас із заслуженим званням «Народний майстер образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва міста Ніжина Чернігівської області»! Бажаємо Вам і надалі дарувати радість людям, нести надію до кожного серця, кожної душі своєю плідною творчою працею, звеличувати рідне місто та Україну!

Свято Миколая у ліцеї
Свято Миколая у ліцеї

19 грудня, як і всій в Україні, відзначається День святого Миколая – одне із найсвітліших і найрадісніших свят. У цей день кожен із нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому Миколаю.

Волонтерський форум
Волонтерський форум

На запрошення оргкомітету кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи НДУ імені Миколи Гоголя учні нашого ліцею відгукнулися на пропозицію відзначити Міжнародний день волонтера змістовними та цікавими майстернями, де вони могли б познайомитися, поспілкуватися, отримати яскраві емоції, відзнаки й подарунки для найактивніших!!!

Козацькі розваги
Козацькі розваги

12 грудня 2019 року у спортивному залі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулися змагання «Козацькі розваги» серед юнаків 10 та 11 класів присвячені Дню збройних сил України.

Lions Quest
Lions Quest

Директор ліцею Тетяна Шевчук та заступники Тетяна Вантух і Світлана Сліпак взяли участь у Освітній програмі позитивного розвитку та успішно пройшли навчання за курсом “Соціальні та емоційні компетенції ХХІ століття” Lions Quest (5.12-6.12.19, 11.12-12.12.19, м. Київ)

АРТ-ПРАКТИК
АРТ-ПРАКТИК

Педагоги ліцею Єрмоленко Олена, Карпенко Світлана, Кошова Людмила, Сліпак Світлана взяли участь у роботі Міжнародного фестивалю арт-терапії «АРТ-ПРАКТИК», який проходив 30.11-01.12.2019 у місті Чернігові де зібралося 400 учасників та 35 спікерів. Програма фестивалю була дуже насичена, учасники мали можливість відвідати палітру майстер-класів : МАК, сімейна-арт терапія , АРТ-коучинг, ФУД-АРТ, казкотерапія, бібліотерапія, ізотерапія, АРТ і діти.

Усесвітній день гідності
Усесвітній день гідності

Ліцей уперше долучився до проведення Усесвітнього Дня Гідності. Усесвітній День Гідності (Global Dignity Day) – це незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проєкт, мета якого – спокукати молодь керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.

Легкоатлетичний пробіг
Легкоатлетичний пробіг

16 жовтня 2019 року в Графському парку відбувся конкурс «Осінній Покровський легкоатлетичний пробіг», присвячений Дню захисника України. У змаганнях взяли участь усі учасники освітнього процесу: ліцеїсти, вчителі, робітники, батьки.

«Литаври» зазвучали в ліцеї
«Литаври» зазвучали в ліцеї

Цьогорічної золотої осені, 9–11 жовтня, на Чернігівщині відбувався ІІІ Міжнародний фестиваль інтеграції слова в сучасному арт-просторі «Литаври».

День самоврядування

04 жовтня наш ліцей, немов за помахом чарівної палички, перетворився на місце, де дітей вчать не вчителі, а учні. За великі вчительські столи сіли учні ліцею.

Випускний вечір
Випускний вечір

Так хочеться крикнуть у минуле, Затримать дитинство на мить. Воно ж іще тут, не забулось, Та час так невпинно летить. Ми підем стрічати світанок, Призначимо зустріч на час. І вийде учитель на ґанок, Залишивши в пам’яті нас.

День відкритих дверей

22 березня 2019 року гостинно відчинилися двері вступникам та їхнім батькам до Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради. Їх радо вітали, по-гостинному, вдягнені у святковий одяг усміхнені ліцеїсти, адже ліцей, який став для них рідною домівкою, зустрічав цього дня свою майбутню родину.

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДЕКАДИ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Із 04.03.19 по 14.03.19 в ліцеї проходила декада української літератури. У закладі відбулася презентація виставки «10 секретів підготовки до ЗНО з української літератури» (О. Міщенко), створено галерею висловів «Із витоків духовної скарбниці» (А. Іващенко). Під керівництвом А. Кайдаш та О. Міщенко було проведено ХІV Регіональний конкурс учнівської творчості «Славні нащадки Тараса». Цьогоріч власні творчі доробки подали 60 учасників.