Новини

07.03.2018


6 березня 2018 року в ліцеї відбулося засідання круглого столу з обговорення питань покращення якості освіти.

У межах заходу спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України Лариса Миколаївна Павлюк поділилася з колегами досвідом тренера проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін».

Лариса Миколаївна повідомила, що проект створено Міністерством освіти і науки України спільно з Британською Радою в Україні та спрямовано на покращення якості викладання англійської мови. На засіданні обговорили методичні й практичні питання: мотивації для успішного навчання, складання планів уроку, визначення пріоритетних напрямів роботи сучасного вчителя, організації освітнього процесу тощо. Лариса Миколаївна аргументувала, що технології та методики, які запропонували координатори проекту, дійсно можуть бути успішно застосованими на практиці, якщо учитель готовий до змін, відмовиться від авторитарної ролі на уроці та обере нову модель викладання.

У ході зустрічі учителі ліцею мали унікальну можливість удосконалити методику викладання свого предмету, підвищити власну професійну майстерність та переконатися в готовності до роботи в новій українській школі.

Учитель ліцею Оксана Міщенко

Кращі учні

Гребеник Ольга

Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з Історії, диплом ІІІ ступеня, вчикель Рябцева О.М. Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, диплом ІІ ступеня, вчитель Дудченко О.С.

Крупка Юлія

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель географії О.О.Афоніна  

Глухенька Вікторія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник О.С.Дудченко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія