Новини

Новини 321 — 340 з 358
Початок | Поперед. | 14 15 16 17 18 | Наст. | Кінець Всі

30.01.2014

Вітаємо директора ліцею Тетяну Шевчук


Із отриманням диплома лауреата ІІ туру конкурсу «Учитель року – 2014» у номінації «Директор року» Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації та диплома Чернігівської обласної державної адміністрації.

21.01.2014

зустріч випускників


Раді повідомити Вам, що  01 лютого 2014р. об 11:00год. в актовій залі нового корпусу НДУ

13.01.2014

21 січня 2014 року відбудеться Звітна учнівська конференція ліцейського наукового товариства «ІНТЕЛЕКТУАЛ»


Запрошуємо усіх бажаючих ліцеїстів, учителів, науковців ліцею узяти участь у конференції

05.01.2014

УРА!!! Сашко Порядинський переміг у шоу "Х-Фактор 4"


Щиро вітаємо учня ІІ курсу класу української філології Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради, Порядинського Олександра, з перемогою у пісенному конкурсі!

Бажаємо подальших творчих звершень і не забувати про ліцей!
МОЛОДЕЦЬ, так тримати!

27.12.2013

З Новим Роком та Різдвом Христовим!


Шановні друзі ! 
Щиро вітаємо Вас з наступаючими святами!
 Нехай новий рік розширить Ваші горизонти, додасть сил на нові звершення, а Різдвяна зірка запалить у Ваших серцях вогник віри і любові та зарядить незгасаючою енергією для подальших успіхів! 
Бажаємо Вам здоров’я, нескінченного відчуття захищеності та безпеки! 
З Новим Роком та Різдвом Христовим!

25.12.2013

02.12.2013

22 листопада 2013 р. на базі Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Права та обов’язки людини і громадянина в Україні»


Організаторами якої є Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя та Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради. Мета даного наукового заходу полягає у проведенні дискусії з питань історії, сучасного стану і перспектив розвитку права й держави в умовах розбудови незалежної, демократичної, соціальної, правової держави.
До участі в конференції було подано більше 140 доповідей з різних міст України (Київ, Чернігів, Полтава, Львів, Суми, Ніжин та ін.).

25.10.2013

«Інноватика в сучасній освіті»


22 жовтня 2013 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулося відкриття П’ятої Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті»

18.09.2013

22 листопада 2013 року відбудеться ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Права та обов’язки людини і громадянина в Україні»


Шановні колеги! 
Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя 
Кафедра права та методики викладання історико-правознавчих дисциплін
 ЗАПРОШУЄ Вас узяти участь у роботі конференції.
 Для участі в конференції необхідно не пізніше 31 жовтня 2013 року подати заявку
 

12.09.2013

У листопаді 2013 р. виходить друком четвертий випуск Науково-методичного вісника Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради


Термін подачі статей – до 18 жовтня 2013 р.

До друку приймаються наукові статті, методичні розробки уроків учнів та вчителів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, професійно-технічних училищ, студентів та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів.

02.09.2013

Вітаємо зі СВЯТОМ ЗНАНЬ!


     Яскравим святом обласний ліцей зустрів перший день осені, День Знань. Це щаслива, насичена емоційністю та хвилюючою атмосферою подія, з якої починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Урочиста музика, теплі поздоровлення i кожне людське серце відгукнулося на заклик першого дзвоника! Саме у День знань ми з особливою теплотою згадували своїх учителів, їх неоціненну роботу розуму і серця. Учителів, батьків та учнів привітали музичними номерами Марія Салуян, Катерина Река, Наталія Єрмол, Олександр Порядинський, Світлана Медвідь. 
   Усім, хто в цей день прийшов до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів. Успіхів Вам у праці та навчанні!

22.07.2013

Висловлюємо щиру подяку депутату Верховної Ради, Почесному президенту Благодійної організації «Благодійний фонд Івана Куровського» Івану Івановичу Куровському


Вельмишановний Іване Івановичу!

     Адміністрація та колектив Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради засвідчує Вам свою глибоку повагу й висловлює щиру подяку за надання благодійної допомоги у вигляді матеріалів для проведення поточного ремонту для підготовки закладу до нового навчального року. 
       Бажаємо Вам та ввіреному Вам колективу здоров’я, життєвої енергії та успіхів у роботі!

 Із повагою директор ліцею Тетяна Михайлівна Шевчук

03.06.2013

ВІТАЄМО ВИПУСКНИКІВ - 2013!


     У перший день літа святкував випускний бал 18-ий випуск ліцеїстів. Тільки вчора пролунав останній дзвоник, позаду – напружена пора іспитів, і ось – ВИПУСКНИЙ БАЛ, одинадцять років тернистими й таємничими шляхами науки йшли наші випускники, як одна мить промайнули два роки навчання в ліцеї! 
    Учителі передавали їм свої знання й досвід, вкладали в кожного часточку свого серця й душі, допомагали знайти своє місце в житті.

30.05.2013

Вітаємо з Останній дзвоником!


Дорогі учні, вчителі, батьки!

Ще одне прекрасне свято подарувала нам весна – свято Останнього дзвоника.

24.05.2013

Святослава Мисаковця вітаємо з перемогою у Турнірі юних інтелектуалів "ЗНАЙ УКРАЇНСЬКЕ"


Спонсори конкурсу нагородили переможця інтернет-планшетом.
Щиро вдячні організаторам та спонсорам ТУРНІРУ ІЮНИХ НТЕЛЕКТУАЛІВ "ЗНАЙ УКРАЇНСЬКЕ"!

19.04.2013

Адміністрація ліцею відвідала авторський семінар Шалви Олександровича Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі»


Директор ліцею Тетяна Михайлівна Шевчук та заступник директора ліцею Світлана Михайлівна Сліпак  із 13 по 17 квітня 2013 р. в м. Києві в Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова відвідали авторський 5-денний семінар (40 годин) академіка Російської академії освіти, професора, доктора психологічних наук, іноземного члена Національної Академії Педагогічних Наук України, президента Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки Шалви Олександровича Амонашвілі.
 

04.04.2013

11 квітня 2013 відбудеться практичний семінар із іноземної мови на тему: «Упровадження інноваційних технологій у процес навчання іноземним мовам учнів старшої школи»


Адміністрація Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради, методичне об’єднання вчителів іноземних мов ліцею запрошують учителів англійської та німецької мови узяти участь у роботі практичного семінару.
Семінар відбудеться за адресою: Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Богуна, 1. Контактний телефон: 2-35-42, е-mail: Liceyobl–[email protected] 
Початок роботи – 9.00. Реєстрація учасників семінару – 9.00 - 9.20. Робочі мови семінару – українська, англійська.

Кращі учні

Гребеник Ольга

Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з Історії, диплом ІІІ ступеня, вчикель Рябцева О.М. Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, диплом ІІ ступеня, вчитель Дудченко О.С.

Крупка Юлія

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель географії О.О.Афоніна  

Глухенька Вікторія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник О.С.Дудченко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія