Новини

Новини 321 — 338 з 338
Початок | Поперед. | 13 14 15 16 17 | Наст. | Кінець Всі

26.03.2013

Відбувся VIІІ Регіональний конкурс учнівської поетичної творчості «Славні нащадки Тараса».


21 березня, до Шевченківських днів та Всесвітнього дня поезії
у Ніжинському обласному педагогічному ліцеї Чернігівської обласної ради відбувся VIІІ Регіональний конкурс учнівської поетичної творчості «Славні нащадки Тараса». Свято організовано в рамках запланованих заходів Наукового товариства юних філологів Ніжинського обласного педагогічного ліцею та Ніжинського міського осередку Міжнародного освітнього фонду імені Ярослава Мудрого.
Святковий вечір став можливим завдяки спонсорській підтримці голови Ніжинської районної державної адміністрації В.Л.Другакова, голови Ніжинської районної ради О.В.Бузуна, директора Благодійного фонду «Ніжен» М.П.Шкурка та голови правління ПАТ «Ніжинський хліб» Я.І.Дмітрєнка.

19.03.2013

15 березня 2013 року на базі Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська та світова література в сучасному контексті».


У зустрічі взяли участь 73 науковці, учителі, студенти ВНЗ, учні загальноосвітніх навчальних закладів Києва, Львова, Донецька, Чернігова, Прилук, Ніжина. 

12.03.2013

День відкритих дверей


Запрошуємо випускників 9-х класів Чернігівщини на День відкритих дверей, який відбудеться 22 березня 2013 року у приміщенні ліцею, що знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Богуна,1. Ви зможете познайомитися з учителями та ліцеїстами, дізнатися про особливості навчання у ліцеї, отримати інформацію про вступ до класу української філології, іноземної філології та фізико-математичного.

04.03.2013

IV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2013»


Із 28.лютого по 01 березня 2013 року в Києві відбулась IV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2013», під час якої навчальні заклади презентували свої інноваційні проекти, які допоможуть вихователям садочків, педагогам шкіл, батькам та дітям у навчальному процесі. Наш навчальний заклад теж було представлено на даному заході, також подано творчу роботу у номінації «Формування творчої особистості в навчальних закладах»
Директора навчального закладу, Тетяну Михайлівну, нагороджено Почесною грамотою за особистий внесок у зміцнення освітнього потенціалу України.
Педагогічний колектив ліцею нагороджено Дипломом за вагомий внесок у розвиток національної освіти

26.02.2013

"Веб-сайт - обличчя успіху"


Висловлюємо щиру подяку Інтернет асоціації України http://www.inau.org.ua та компанії «Адамант» за нагородження нашого закладу цінними призами!!! 

У рамках XVI Міжнародної виставки навчальних закладів "Сучасна освіта в Україні - 2013" наш сайт виборов перше місце!!! Він був визнаним найкращим серед учасників Третього конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу. Вітаємо усіх із перемогою!

22.02.2013

Дата проведення І Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції на тему: «Актуальні проблеми теорії та методики навчання історії, правознавства та суспільно-політичних дисциплін» перенесено на 05.04.2013


Шановні колеги! 
Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя Кафедра права та методики викладання історико-правознавчих дисциплін 

ЗАПРОШУЄ 
Вас узяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичноїінтернет-конференції на тему: «Актуальні проблеми теорії та методики навчання історії, правознавства та суспільно-політичних дисциплін», яка відбудеться 05 квітня 2013 року на базі Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради (м. Ніжин, вул. Богуна 1).

21.02.2013

11.02 - 15.02.2013 у ліцеї проведено тиждень іноземних мов


Мета проведених заходів розвивати та удосконалювати навички непідготовленого мовлення учнів, розвивати пам’ять, увагу, критичне мислення, розширити загальний кругозір ліцеїстів про традиції та культуру англомовних країн, підвищити мотивацію до вивчення англійської мови, формувати соціокультурну компетентність учнів.

06.02.2013

У ліцеї відбулася зустріч випускників


          
У нашому ліцеї з року в рік існує традиція - зустрічати випускників. Цей рік - не виняток. 2 лютого в стінах закладу відбулася чергова зустріч з випускниками, яка пройшла у формі ток-шоу "Нехай говорять".

04.02.2013

Готується до друку третій номер Науково-методичного вісника


Шановні колеги! 
У березні 2013 р. виходить друком третій випуск Науково-методичного вісника Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради.
   До друку приймаються наукові статті, методичні розробки уроків учнів та вчителів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, професійно-технічних училищ, студентів та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів. 
  

21.01.2013

Зустріч випускників


О 11:00 02 лютого 2013 року в класі іноземних мов відбудеться зустріч випускників

24.12.2012

15 березня 2013 року відбудеться ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція для учнів 9-11 класів, учителів української та світової літератури, науковців, студентів, магістрантів, аспірантів «УКРАЇНСЬКА ТА СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА В СУЧАСНОМУ КОНТЕКСТІ»


Місце проведення – Ніжин, Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради.

Програма Конференції передбачає урочисте відкриття, пленарне засідання, секційні засідання за такою тематикою: 
Секція №1. Новітні постаті в українській та світовій літературі ХХІ ст. 
Секція №2. Сучасне вітчизняне та зарубіжне академічне літературознавство. Секція №3. Рецепція українського та зарубіжного постмодерну суб’єктами навчально-виховного процесу. 
Секція №4. Вивчення сучасної української та світової літератури в закладах освіти. 
Секція №5. Постмодерна література та журналістика.
Секція №6. Літературна творчість юних поетів, прозаїків, драматургів ХХІ ст. Секція №7. Літературні конкурси, премії в Україні та світі.

13.12.2012

Конкурс учнівської поетичної творчості «Славні нащадки Тараса»


Запрошуємо юних поетів Чернігівщини взяти участь у конкурсі учнівської поетичної творчості "Славні нащадки Тараса"

До 150-річчя з дня народження митрополита Української греко-католицької церкви А.Шептицького


у Ніжинському обласному педагогічному ліцеї Чернігівської обласної ради були проведені тематичні заходи з метою вшанування великого Сина Церкви і Народу. Меценатська діяльність митрополита, як і сама його духовно-творча присутність у житті України, відіграли колосальну роль у процесі формування національного обличчя української культури та стратегії її розвитку в XX столітті

1 лютого 2014 року у ліцеї відбулося СВЯТО!


зустріч із випускниками! 

Усі бажаючі поринули у приємні спогади юності,  зустрітися з учителями, друзями.

Розклад роботи приймальної комісії та розклад вступних випробувань

Вступ 2012


Графік роботи приймальної комісії та розклад вступних випробувань

Науково-практична конференція «УКРАЇНСЬКА Й СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА В СУЧАСНОМУ КОНТЕКСТІ»


Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради ЗАПРОШУЄ Вас узяти участь у роботі науково-практичної конференції для учнів 9-11 класів і вчителів української та світової літератури «УКРАЇНСЬКА Й СВІТОВА ЛІТЕРАТУРА В СУЧАСНОМУ КОНТЕКСТІ» Місце проведення – Ніжин, Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради Дата проведення – 6 квітня 2012 р. Час проведення –9.00 – 14.00 год. Контактний телефон: 2-35-42, e-mail: liceyobl-nizhyn@yandex.ru

Міжрегіональний практичний семінар


Дирекція та педагогічний колектив Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради запрошують учителів фізики та математики взяти участь у роботі Міжрегіонального практичного семінару «Можливості навчання предметів фізико-математичного циклу під час формування основних груп компетентностей ліцеїстів». 
Семінар відбудеться 15 березня 2012 року за адресою: Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Богуна, 1. Контактний телефон: 2-35-42 та 2-50-68, е-mail: liceyobl–nizhyn@yandex.ru Початок роботи – 9.30. Реєстрація: 9.00. – 9.30.

Кращі учні

Гребеник Ольга

Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з Історії, диплом ІІІ ступеня, вчикель Рябцева О.М. Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, диплом ІІ ступеня, вчитель Дудченко О.С.

Крупка Юлія

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель географії О.О.Афоніна  

Глухенька Вікторія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник О.С.Дудченко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія