• 16600, м. Ніжин, вул. Богуна 1
  • (04631) 2-35-42, (097) 871-88-60
  • [email protected]

Першість ліцею зі змішаного волейболу

Першість ліцею зі змішаного волейболу Першість ліцею зі змішаного волейболу Першість ліцею зі змішаного волейболу Першість ліцею зі змішаного волейболу Першість ліцею зі змішаного волейболу Першість ліцею зі змішаного волейболу Першість ліцею зі змішаного волейболу Першість ліцею зі змішаного волейболу Першість ліцею зі змішаного волейболу Першість ліцею зі змішаного волейболу Першість ліцею зі змішаного волейболу Першість ліцею зі змішаного волейболу Першість ліцею зі змішаного волейболу Першість ліцею зі змішаного волейболу Першість ліцею зі змішаного волейболу Першість ліцею зі змішаного волейболу

28 Лютого 2024 04:02

Кількість переглядів: 91

28 лютого 2024 року відбулися фінальні змагання Першості ліцею з  волейболу серед дівчат та юнаків. У змаганнях узяли участь 6 команд. Змагання проводилися у два етапи. 27 лютого 2024 року на відбірковому етапі усі команди були поділені на дві групи, у кожній з груп команди грали по колу, у фінальному етапі грали 4 команди-переможці відбіркового етапу. Це команди 11 класу української філології, 10 класу математичного профілю, 11 класу математичного профілю, 10 клас української філології.

Команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку. Кращою стала команда учнів 10 класу української філології, їхні ж суперники, команда учнів 11 класу математичного профілю відповідно стали другими, третє місце виборола  команда учнів 11 класу української філології. Команди-переможці та призери змагань отримали Грамоти, а команда-переможниця – Кубок від міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх». Гравці, які посіли призові місця, були нагороджені медалями від вчителя фізичної культури Володимира Боровика, адміністрації ліцеї.

Ми пишаємося Вашими досягненнями. Зичимо переможцям високих здобутків та перемог у змаганнях. Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для ліцеїстів.