Новини

Новини 1 — 20 з 405
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

16.05.2019

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ


Кожен третій четвер травня святкується свято патріотизму і любові – Свято вишиванки. Цей  день має глибокий духовний зміст, відображає усю багатогранність і творчість українського народу...

10.05.2019

«Пам’ятаємо… Перемагаємо…»


У День пам’яті та примирення 8 травня, коли по всій Україні вкриваються весняними квітами й величні пам’ятники, й скромні обеліски,  у ліцеї відбулося засідання літературно-музичної світлиці « Пам’ятаємо… Перемагаємо…». На грудях кожного ліцеїста  багрянів  червоний мак  як символ враженого кулею серця, символ пам’ті жертв ІІ Світової війни. Учні вклонилися усім полеглим, схиливши голови в журбі й задумі.

07.05.2019

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!


Друзі!
Ми знову раді поділитися з Вами досягненнями наших талановитих ліцеїстів. Із 2 по 7 травня у
м. Київ відбувся ІІІ (усеукраїнський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Учениця ІІ курсу класу іноземної філології Давиденко Ярослава виборола диплом ІІ ступеня  із роботою "Релігійне слово в поезії Василя Стуса: семантичний і стилістичний аспекти" (секція "Українська мова"), науковий керівник - Бойко Надія Іванівна, доктор філологічних наук, професор кафедри української мови НДУ імені Миколи Гоголя, вчитель української мови Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради.
Вітаємо з перемогою!  Бажаємо Ярославі творчого натхнення, успіхів, ще більше нових перемог та руху тільки вперед!
Пишаємося!

06.05.2019

ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ, ЕКОЛОГІЇ, ГЕОГРАФІЇ ТА ХІМІЇ


Із 22.04.2019 по 03.05.2019 вже традиційно у ліцеї відбувся тиждень біології, екології, географії та хімії.

Розпочався тиждень із виставки творчих робіт учнів «Світ навколо мене».
До 33 роковин Чорнобильської трагедії ліцеїсти взяли участь у тематичних годинах спілкування «Екологічні наслідки Чорнобиля» та відвідали п'єсу "Експериментаріум" (П.Арье) Ніжинського академічного українського драматичного театру імені М.Коцюбинського. Бібліотекарем було організовано виставку-реквієм «Чорна трагедія на кольоровій землі». Охочі мали змогу відвідати віртуальну екскурсію Національним музеєм «Чорнобиль» http://chornobylmuseum.kiev.ua/uk/virtual-tour/
Для учнів І та ІІ курсів спільно з практичними психологом було проведено квест «Репродуктивне здоров’я молоді» та організовано ток-шоу «Хочу знати!» із лікарями Ольгою Пробончук та Ольгою Походнею (тема «Репродуктивне здоров’я молоді»).

06.05.2019

Тиждень іноземних мов


З 15.04. по 24.04 2019р. у ліцеї був проведений тиждень іноземних мов. Тематика позакласних заходів була спрямована на активізацію знань учнів у процесі опанування іноземними мовами, формування соціокультурної та громадянської компетентностей на основі реалій життя в англомовних країнах та Німеччині, а також збагачення корисного життєвого досвіду для успішного вибору майбутньої професії...

02.05.2019

«Подорожуємо Великобританією»


Хто побудував Стоунхендж? Які найбільші міста Великобританії? Скільки б змогли назвати? Де живе королева? Ла-Манш чи Англійський канал?..

26.04.2019

Із Великоднем


Вітаємо Вас із Великоднем!
Нехай янгол захищає своїм надійним крилом від усіх незгод, думки хай будуть світлі, а щастя в дім приходить із кожним світанком. Життя нехай наповнюється яскравими подіями, чесними друзями, позитивним настроєм, приємними відчуттями!

25.04.2019

ПОДІЛИСЬ ДОБРОМ ЗІ СВІТОМ!


24 квітня 2019 року в ліцеї відбулася презентація роботи учнів ІІ курсу класу іноземної філології над соціальним проектом «ПОДІЛИСЬ ДОБРОМ ЗІ СВІТОМ!», який мав на меті привернути увагу суспільства до сучасних проблем у сферах екології, відносин між людьми, ставлення до тварин, формування в учнів соціальної та громадянської компетентностей. Керівник проекту: вчитель англійської мови ліцею, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист Лариса Павлюк.

На захід завітали педагоги й учні ліцею та вчителі англійської мови Ніжинського району.

23.04.2019

Міжнароднийо день Землі


22 квітня урок української мови в класі іноземної філології (ІІ курс) було присвячено відзначенню Міжнародного дня Землі.

17.04.2019

Навчально-польові збори


З метою формування почуття патріотизму у молодого покоління, набуття учнями знань, умінь та навичок, необхідних захиснику Батьківщини, четвертий рік поспіль проходять навчально-польові збори для учнів ліцею на базі Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

15.04.2019

Дні зарубіжної літератури


Ліцеїсти підготували усний журнал «Україна у творчості зарубіжних письменників», рекламні проспекти про книги, які цьогоріч стали іменинниками; про письменників – ювілярів; про пам’ятники літературним героям та зарубіжним письменникам; про книги зарубіжних авторів, які учні радять прочитати товаришеві; сторінки літературного календаря...

15.04.2019

Відбулася (не) конференція


12 квітня 2019 року в ліцеї було проведено підсумкову (не)конференцію з науково-методичної теми «УПРОВАДЖЕННЯ ПЕДАГОГІКИ УСПІХУ В ОСВІТНІЙ ПРОСТІР ЛІЦЕЮ».

10.04.2019

Презентація книги «Ніжин у добу Української революції 1917 – 1921 р.»


Історія – наука конкретна та локальна. Вона викарбовується та залишає свій неповторний слід в матеріальних рештках, географічних назвах, в пам’яті конкретних людей та цілих поколінь. Історія «велика» розпочинається з «малої» краєзнавчої історії. Кожний регіон, кожна людська спільнота, кожне людське покоління по-своєму проживає той чи інший історичний період, демонструючи свої унікальні практики виживання: спротиву чи пристосування.

09.04.2019

ПІДСУМКОВА (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЯ


12 квітня 2019 року в ліцеї буде проведено підсумкову (не)конференцію з науково-методичної теми «Упровадження педагогіки успіху в освітній простір ліцею»

03.04.2019

Євровікторина


Розпочалася всеукраїнська онлайн-вікторина на тему Європи від Представництва ЄС в Україні. Учасники можуть перевірити свої знання про Європу, а найуспішніші з них отримають сувеніри від Представництва Європейського Союзу в Україні: флешки, футболки, кепки та багато іншого.

25.03.2019

День відкритих дверей


22 березня 2019 року гостинно відчинилися двері вступникам та їхнім батькам до Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради. Їх радо вітали, по-гостинному, вдягнені у святковий одяг усміхнені ліцеїсти, адже ліцей, який став для них рідною домівкою, зустрічав цього дня свою майбутню родину.

19.03.2019

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДЕКАДИ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ


Із 04.03.19 по 14.03.19 в ліцеї проходила декада української літератури.
У закладі відбулася презентація виставки «10 секретів підготовки до ЗНО з української літератури» (О. Міщенко), створено галерею висловів «Із витоків духовної скарбниці» (А. Іващенко).
Під керівництвом А. Кайдаш та О. Міщенко було проведено ХІV Регіональний конкурс учнівської творчості «Славні нащадки Тараса». Цьогоріч власні творчі доробки подали 60 учасників.

18.03.2019

Відбувся ХІV Регіональний конкурс учнівської творчості «Славні нащадки Тараса»


15 березня 2019 року у Ніжинському обласному педагогічному ліцеї Чернігівської обласної ради відбувся ХІV Регіональний конкурс учнівської творчості «Славні нащадки Тараса».
На заході були присутні голова районної ради О. Бузун, заступник голови районної державної адміністрації О. Мелашенко, начальник Управління освіти Ніжинської міської ради С. Крапив’янський, директор Благодійного фонду «Ніжен» М. Шкурко, декан філологічного факультету НДУ імені Миколи Гоголя Н. Клипа, директор Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою НДУ імені Миколи Гоголя Н. Онищенко, депутат обласної ради Н. Копиця.

17.03.2019

День відкритих дверей


Запрошуємо випускників 9-х класів Чернігівщини на День відкритих дверей, який відбудеться 22 березня 2019 року у приміщенні ліцею, що знаходиться за адресою: м. Ніжин, вул. Богуна, 1. Ви зможете познайомитися з учителями та ліцеїстами, дізнатися про особливості навчання у ліцеї, отримати інформацію про вступ до класів української та іноземної філології, фізико-математичного класу.
Програма зустрічі:
09:00 – 10:00 – реєстрація
10:00 – 11:00 – знайомство з учнями та вчителями ліцею
11:30–12:50 – святковий концерт (актова зала нового корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя).
Будемо раді вітати Вас у стінах нашого навчального закладу.

17.03.2019

X Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2019» та IХ Міжнародна виставка «World Edu»


14.03.2019-16.03.2019 Ніжинський обласний педагогічний ліцей представляв освіту Чернігівщини на Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та дев'ятій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Кращі учні

Швидка Карина

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник Ю.І. Бондаренко

Гайдук Анастасія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІ ступеня, науковий керівник Ю.І. Бондаренко

Домме Ангеліна

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом І ступеня, науковий керівник Н.І. Бойко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія