Новини

15.12.2017

Унаслідок анексії Криму та проведення антитерористичної операції на сході України тисячі українців змушені були залишити рідні домівки та оселитися в інших регіонах нашої держави. На підтримку людей, які покинули своє житло, у всьому світі 18 грудня відзначається Міжнародний день мігранта.

Із метою підтримки патріотів в АР Крим, а також вимушених переселенців з АР Крим та м. Севастополя, учнівська молодь Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради взяла участь у конкурсі малюнків «Крим мого дитинства». Автори найкращих робіт стали учасниками Всеукраїнського конкурсу дитячих та юнацьких малюнків «Мій Крим!». На виховних годинах  «Крим – це Україна», на турнірі «Що ти знаєш про Крим?», під час віртуальних подорожей «Чарівними куточками Криму»  учні ліцею ознайомилися з історією Криму, яка своїм корінням сягає в глибину віків, де переплелися історичні, культурні, літературні шляхи різних народів.

Кращі учні

Ничик Катерина

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель О.О. Афоніна ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, диплом ІІІ ступеня, вчитель Ю.Ю. Дерід

Кузьменко Володимир

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, диплом ІІІ ступеня, вчителі Т.М. Шмаглій, Л.М. Бойко

Дітковська Тетяна

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, диплом ІІІ ступеня, вчитель С.М. Сліпак

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія