Новини

15.12.2017

Унаслідок анексії Криму та проведення антитерористичної операції на сході України тисячі українців змушені були залишити рідні домівки та оселитися в інших регіонах нашої держави. На підтримку людей, які покинули своє житло, у всьому світі 18 грудня відзначається Міжнародний день мігранта.

Із метою підтримки патріотів в АР Крим, а також вимушених переселенців з АР Крим та м. Севастополя, учнівська молодь Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради взяла участь у конкурсі малюнків «Крим мого дитинства». Автори найкращих робіт стали учасниками Всеукраїнського конкурсу дитячих та юнацьких малюнків «Мій Крим!». На виховних годинах  «Крим – це Україна», на турнірі «Що ти знаєш про Крим?», під час віртуальних подорожей «Чарівними куточками Криму»  учні ліцею ознайомилися з історією Криму, яка своїм корінням сягає в глибину віків, де переплелися історичні, культурні, літературні шляхи різних народів.

Кращі учні

Гребеник Ольга

Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з Історії, диплом ІІІ ступеня, вчикель Рябцева О.М. Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, диплом ІІ ступеня, вчитель Дудченко О.С.

Крупка Юлія

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель географії О.О.Афоніна  

Глухенька Вікторія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник О.С.Дудченко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія