Новини

05.05.2017


04 травня 2017 року Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради взяв участь у Ярмарку професій який відбувся на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. На Ярмарку було представлено ВНЗ, коледжі, технікуми та ліцеї Чернігівщини.
Біля стенду обласного ліцею абітурієнтів найбільше зацікавила інформація про особливості навчання у профільних класах, конкурсні роботи учнів ліцейського наукового товариства «Інтелектуал», особливу зацікавленість вступники виявили під час спілкування з ліцеїстами про ліцейське життя. 
Продовжився день профорієнтації в ліцеї літературно-музичною світлицею до Дня пам’яті та примирення «Ми пам’ятаємо!» на яку були запрошені учні 8-9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Ніжинського району.

Кращі учні

Гребеник Ольга

Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з Історії, диплом ІІІ ступеня, вчикель Рябцева О.М. Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, диплом ІІ ступеня, вчитель Дудченко О.С.

Крупка Юлія

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель географії О.О.Афоніна  

Глухенька Вікторія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник О.С.Дудченко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія