Новини

05.05.2017


У нашому закладі у період з 14.04.2017 по 21.04. 2017 р. був проведений тиждень зарубіжної літератури. Були задіяні учні І та ІІ курсів у заходах «Навіщо це мені або Вибір за тобою» та психолого-педагогічному лекторії «Розмови про дітей». Особливо вдалими були творчі роботи дітей: малюнки-ілюстрації до прочитаних творів, складання сенканів, виготовлення вітальних листівок літературним героям та ін. Учні проявляли креативність у проведенні тематичного тижня, готуючи відеозапис читання поезій А. Ахматової та відео-інтерв’ю «Борг Україні» В. Маяковського. А також ліцеїсти показали свої знання та зацікавленість предметом під час обговорення творчості Г. Г. Маркеса після перегляду фільму. В цілому предметний тиждень пройшов успішно, оскільки метою ми ставили привити ще більше любов до літератури та зацікавити учнів чарівним світом художнього слова, і нам це вдалося. 
10.05.2017 р. відбулася презентація збірки Ю. І. Бондаренка "Фарца". Позитивні відгуки отримав викладач і письменник за передачу своїх думок у жанрі химерної прози.

Кращі учні

Гребеник Ольга

Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з Історії, диплом ІІІ ступеня, вчикель Рябцева О.М. Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, диплом ІІ ступеня, вчитель Дудченко О.С.

Крупка Юлія

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель географії О.О.Афоніна  

Глухенька Вікторія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник О.С.Дудченко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія