Склад педагогічної ради

з/п

П.І.Б.

Сумісник, штатний працівник

Посада, який предмет викладає

1

Афоніна Олена Олексіївна

сумісник

учитель, географія

2

Бойко Лідія Миколаївна

сумісник

учитель, математики

3

Бойко Лілія Миколаївна

сумісник

психолог

4

Бойко Надія Іванівна

сумісник

учитель, укр. мова

5

Бойко Юлія Анатоліївна

штат.

учитель англ. мови

6

Бондаренко Алла Іванівна 

сумісник

керівник гуртка

7

Бондаренко Юрій Іванович

сумісник

учитель, укр. літ.

8

Боровик Володимир Віталійович

сумісник

учитель, фіз.культура

9

Бублик Юлія Миколаївна

штат.

вихователь

10

Бутурлим Тетяна Іванівна

штат.

психолог / учитель, укр. літ., основи пед. і псих.

11

Вантух Тетяна Миколаївна

штат.

заст.директора з ВР, учитель технологій

12

Головіна Наталія Олександрівна

сумісник

учитель, інформатика

13

Давиденко Юрій Миколайович

сумісник

учитель, історія

14

Дерід Юлія Юріївна

штат.

учитель фізики

15

Дудченко Оксана Сергіївна

штат.

учитель, основи правознавства

16

Єрмоленко Олена Олександрівна

штат.

вихователь

17

Заплішний Іван Іванович

сумісник

учитель, фіз. вих.

18

Ігнатенко Тетяна Григорівна

сумісник

учитель, інформатика

19

Кайдаш Алла Миколаївна

сумісник

учитель, укр. мова

20

Капленко Оксана Миколаївна

сумісник

учитель, укр. літ.

21

Карабуля Наталія Василівна

сумісник

учитель фізики

22

Карпенко Світлана Іванівна

штат.

учитель математики,

фізики, астрон.

24

Клунко Роксолана Юріївна

сумісник

учитель, правознавство

25

Кнорозок Леонід Михайлович

сумісник

учитель, фізика

26

Компанець Андрій Владиславович 

сумісник

керівник гуртка

28

Кузьменко Людмила Петрівна

сумісник

учитель, ОМЗ

29

Лісовець Олег Васильович

сумісник

керівник гуртка

30

Мазур Наталія Павлівна

сумісник

учитель, хімія

32

Мельник Світлана Анатоліївна

штат.

учитель, зар літ.,  художня культура

33

Онищенко Віктор Миколайович

сумісник

учитель, інформатика

34

Павлов Юрій Олексійович

штат.

вихователь

35

Павлюк Лариса Миколаївна

штат.

учитель, англ. мова

36

Палаєва Марина Віталіївна

штат.

вихователь 

37

Петренко Лариса Іванівна

штат.

учитель, англ. мова

38

Петренко Микола Іванович 

штат. 

учитель, захист Вітчизни 

39

Полянська Наталія Олександрівна

штат.

вихователь, учитель, музика

41

Потебня Світлана Олексіївна

штат.

учитель, англ. мова

42

Рябцева Олена Миколаївна

штат.

учитель, іст. України, всесвітня історія

43

Сидоренко Тетяна Михайлівна

сумісник

учитель, укр. мова

44

Сліпак Світлана Михайлівна

штат.

заст. дир. з НВР, учитель, біології

45

Терещенко Ірина Михайлівна

штат.

вихователь

46

Фесенко Наталія Миколаївна

штат.

учитель, нім. мова

47

Харченко Володимир Миколайович

сумісник

учитель, інформатика

48

Шевченко Тетяна Іванівна

сумісник

учитеть, укр. мова, англ. мова

49

Шевчук Тетяна Михайлівна

штат.

директор, учитель, зарубіжної літ.

50

Шмаглій Тетяна Михайлівна

штат.

учитель математики та економіки

51

Щербак Олександр Павлович

сумісник

учитель, інформатика

Кращі учні

Гребеник Ольга

Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з Історії, диплом ІІІ ступеня, вчикель Рябцева О.М. Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, диплом ІІ ступеня, вчитель Дудченко О.С.

Крупка Юлія

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель географії О.О.Афоніна  

Глухенька Вікторія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник О.С.Дудченко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія