Склад педагогічної ради

з/п

П.І.Б.

Сумісник, штатний працівник

Посада, який предмет викладає

1

Афоніна Олена Олексіївна

сумісник

учитель, географія

2

Бойко Лідія Миколаївна

сумісник

учитель, математики

3

Лясковська Маргарита Станіславівна

сумісник

психолог

4

Бойко Надія Іванівна

сумісник

учитель, укр. мова

5

Бойко Юлія Анатоліївна

штат.

учитель англ. мови

6

Бондаренко Алла Іванівна 

сумісник

керівник гуртка

7

Бондаренко Юрій Іванович

сумісник

учитель, укр. літ.

8

Боровик Володимир Віталійович

сумісник

учитель, фіз.культура

9

Кошова Людмила Сергіївна

штат.

вихователь

10

Бутурлим Тетяна Іванівна

штат.

психолог / учитель, укр. літ., основи пед. і псих.

11

Вантух Тетяна Миколаївна

штат.

заст.директора з ВР, учитель технологій

12

Головіна Наталія Олександрівна

сумісник

учитель, інформатика

13

Давиденко Юрій Миколайович

сумісник

учитель, історія

14

Дерід Юлія Юріївна

штат.

учитель фізики

15

Дудченко Оксана Сергіївна

штат.

учитель, основи правознавства

16

Єрмоленко Олена Олександрівна

штат.

вихователь

17

Заплішний Іван Іванович

сумісник

учитель, фіз. вих.

18

Ігнатенко Тетяна Григорівна

сумісник

учитель, інформатика

19

Кайдаш Алла Миколаївна

сумісник

учитель, укр. мова

20

Капленко Оксана Миколаївна

сумісник

учитель, укр. літ.

21

Карпенко Світлана Іванівна

штат.

учитель математики,

фізики, астрон.

22

Компанець Андрій Владиславович 

сумісник

керівник гуртка

23

Кузьменко Людмила Петрівна

сумісник

учитель, ОМЗ

24

Лісовець Олег Васильович

сумісник

керівник гуртка

25

Мазур Наталія Павлівна

сумісник

учитель, хімія

26

Мельник Світлана Анатоліївна

штат.

учитель, зар літ.,  художня культура

27

Сащенко Інна Володимирівна

штат.

вихователь

28

Павлюк Лариса Миколаївна

штат.

учитель, англ. мова

29

Палаєва Марина Віталіївна

штат.

вихователь 

30

Петренко Лариса Іванівна

штат.

учитель, англ. мова

31

Білан М.В. 

штат. 

учитель, захист Вітчизни 

32

Полянська Наталія Олександрівна

штат.

вихователь, учитель, музика

33

Мухінська Світлана Олексіївна

штат.

учитель, англ. мова

34

Рябцева Олена Миколаївна

штат.

учитель, іст. України, всесвітня історія

35

Сидоренко Тетяна Михайлівна

сумісник

учитель, укр. мова

36

Сліпак Світлана Михайлівна

штат.

заст. дир. з НВР, учитель, біології

37

Фесенко Наталія Миколаївна

штат.

учитель, нім. мова

38

Харченко Володимир Миколайович

сумісник

учитель, інформатика

39

Шевчук Тетяна Михайлівна

штат.

директор, учитель, зарубіжної літ.

40

Шмаглій Тетяна Михайлівна

штат.

учитель математики та економіки

41

Дудка Л.О.

сумісник

учитель історії України та громадянської освіти

Кращі учні

Швидка Карина

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник Ю.І. Бондаренко

Гайдук Анастасія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІ ступеня, науковий керівник Ю.І. Бондаренко

Домме Ангеліна

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом І ступеня, науковий керівник Н.І. Бойко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія