Виставки

19.03.2018

IX Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018» та VII Міжнародна виставка «World Edu»


Із 15.03.2018р. по 17.03.2018р. Ніжинський обласний педагогічний ліцей представляв освіту Чернігівщини на Дев'ятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та Сьомій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

25.10.2016

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ у VІІІ МІЖНАРОДНОМУ ФОРУМІ "ІННОВАТИКА В СУЧАСНІЙ ОСВІТІ"


Педагогічний колектив Ніжинського обласного педагогічного ліцею отримав Почесне звання «Лауреат конкурсу» І ступеня у номінації «Інноваційні підходи до вивчення англійської мови в навчальних закладах» за творчу роботу з теми: «Використання інноваційних технологій при вивченні англійської мови у навчально-виховному процесі ліцею».
Роботу підготувала творча група ліцею у складі Т.М.Вантух, С.М.Сліпак, Л.М.Павлюк, Л.І.Петренко, С.О.Потебня, Т.М.Шевчук.

17.03.2016

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!


Колектив ліцею та творчу групу вчителів Т.І. Бутурлим, Т.М.Котляр, С. М. Сліпак, 
Л. І. Петренко, С.О.Потебню Т.М.Шевчук із отриманням Срібної медалі на Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2016» та Третій Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu» за конкурсну роботу "Інноваційні форми роботи з учнями в позанавчальний час" яка проходить із 17-19 березня 2016 року  за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Так тримати!

25.10.2015

Вітаємо з перемогою у VІI Міжнародному форумі «Інноватика в сучасній освіті»


      Педагогічний колектив Ніжинського обласного педагогічного ліцею отримав Почесне звання «Лауреат конкурсу» І ступеня у номінації «Інновації у підвищенні професійної компетентності педагога» за творчу роботу з теми «Шляхи підвищення професійної компетентності педагога ліцею в умовах сучасної освіти». Роботу підготувала творча група ліцею у складі Т.І. Бутурлим, Т.М.Котляр, С.М.Сліпак, Л.М.Павлюк, Л.І.Петренко, С.О.Потебня, Т.М.Шевчук. Крім того 21 жовтня 2015 року у складі учасників виставки від Чернігівської області Шевчук Т.М., директор ліцею та Сліпак С.М., заступник директора з навчально-виховної роботи взяли участь у проведенні круглого столу на тему «Шляхи удосконалення професійної компетентності учителя в умовах модернізації освіти в Україні» де презентували досвід роботи закладу.

14.03.2015

Вітаємо з перемогою у VI Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2015»


Із 12 по 14 березня, в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015», у якій Ніжинський обласний педагогічний ліцей узяв участь та  отримав срібну медаль у номінації "Інноваційні технології виявлення, навчання та підтримки розвитку обдарованих дітей і молоді" (творчу роботу підготували: Т.І.Бутурлим, Т.М.Котляр, Л.М.Павлюк, Л.І. Петренко, С.М. Сліпак, Т.М.Шевчук). 
Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія «Виставковий Світ».

20.03.2014

Вітаємо педагогічний колектив ліцею із здобуттям ЗОЛОТОЇ МЕДАЛІ у номінації «Педагогічна майстерність – домінанта професійної дії вчителя, викладача»!!!


     Творча група у складі Т.І.Бутурлим, Л.М.Павлюк, Л.І.Петренко, С.О.Потебні підготували роботу на тему: "ПЕДАГОГІЧНА МАЙСТЕРНІСТЬ – ДОМІНАНТА ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЇ ВЧИТЕЛЯ ЛІЦЕЮ", 18 березня 2014 року вона була представлена у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», де відбулося відкриття П’ятої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2014».         Організаторами виставки були: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ». 
      Привітання учасникам виставки надіслали Голова Верховної Ради України Олександр ТУРЧИНОВ, Міністр освіти і науки України Сергій КВІТ, директор державної наукової установи «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» МОН України Олександр УДОД

25.10.2013

«Інноватика в сучасній освіті»


22 жовтня 2013 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулося відкриття П’ятої Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті»

04.03.2013

IV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2013»


Із 28.лютого по 01 березня 2013 року в Києві відбулась IV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2013», під час якої навчальні заклади презентували свої інноваційні проекти, які допоможуть вихователям садочків, педагогам шкіл, батькам та дітям у навчальному процесі. Наш навчальний заклад теж було представлено на даному заході, також подано творчу роботу у номінації «Формування творчої особистості в навчальних закладах»
Директора навчального закладу, Тетяну Михайлівну, нагороджено Почесною грамотою за особистий внесок у зміцнення освітнього потенціалу України.
Педагогічний колектив ліцею нагороджено Дипломом за вагомий внесок у розвиток національної освіти

Третя Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2012"


Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради презентував роботу закладу на Третій Міжнародній виставці новітніх педагогічних інновацій «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ – 2012», яка проходила з 1 по 3 березня 2012 року у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». 

Кращі учні

Швидка Карина

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник Ю.І. Бондаренко

Гайдук Анастасія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІ ступеня, науковий керівник Ю.І. Бондаренко

Домме Ангеліна

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом І ступеня, науковий керівник Н.І. Бойко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія