Конференції, Семінари

03.12.2018

Актуальні проблеми розвитку держави і права: історико-правовий дискурс


На виконання Концепції національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, плану роботи ліцею 29.11.2018 року на базі Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми розвитку держави і права: історико-правовий дискурс», співорганізатором якої став історико-юридичний факультет Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

05.12.2017

Всеукраїнська науково-практична конференція


На виконання обласного Плану заходів із реалізації Концепції національно-
патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, плану роботи ліцею
30.11.2017 року на базі Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської
обласної ради відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція
«Актуальні проблеми розвитку держави і права: історико-правовий дискурс»,
співорганізатором якої став історико-юридичний факультет Ніжинського
державного університету імені Миколи Гоголя.

18.11.2016

Відбулась науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ: ДОСВІД МИНУЛОГО - ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ»


17 листопада 2016 року до Ніжинського обласного педагогічного ліцею завітали на науково-практичну конференцію «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ: ДОСВІД МИНУЛОГО - ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ» 64 учасники з Києва, Броварів, Бобровиці, Козельця, Чернігова, Ніжина, Канева, Ніжинського та Прилуцького районів. Конференція відбулася за ініціативи та підтримки Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді», факультету іноземних мов НДУ імені Миколи Гоголя у межах відзначення Року англійської мови в Україні.

14.12.2015

11 грудня 2015 року у ліцеї відбулася обласна учнівська науково-практична конференція на тему: «Актуальні проблеми становлення та розвитку держави і права в Україні»


Конференція відбулося за підтримки та участі Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, кафедри політології та права Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді». Координатор конференції кандидат юридичних наук О.С.Дудченко. 
Метою даного наукового заходу було проведення дискусії з питань історії, сучасного стану і перспектив розвитку держави й права в умовах розбудови незалежної, демократичної, соціальної, правової держави.

02.12.2013

22 листопада 2013 р. на базі Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради було проведено ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Права та обов’язки людини і громадянина в Україні»


Організаторами якої є Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя та Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради. Мета даного наукового заходу полягає у проведенні дискусії з питань історії, сучасного стану і перспектив розвитку права й держави в умовах розбудови незалежної, демократичної, соціальної, правової держави.
До участі в конференції було подано більше 140 доповідей з різних міст України (Київ, Чернігів, Полтава, Львів, Суми, Ніжин та ін.).

19.04.2013

Адміністрація ліцею відвідала авторський семінар Шалви Олександровича Амонашвілі «Гуманно-особистісний підхід до дітей в освітньому процесі»


Директор ліцею Тетяна Михайлівна Шевчук та заступник директора ліцею Світлана Михайлівна Сліпак  із 13 по 17 квітня 2013 р. в м. Києві в Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова відвідали авторський 5-денний семінар (40 годин) академіка Російської академії освіти, професора, доктора психологічних наук, іноземного члена Національної Академії Педагогічних Наук України, президента Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки Шалви Олександровича Амонашвілі.
 

04.04.2013

11 квітня 2013 відбудеться практичний семінар із іноземної мови на тему: «Упровадження інноваційних технологій у процес навчання іноземним мовам учнів старшої школи»


Адміністрація Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради, методичне об’єднання вчителів іноземних мов ліцею запрошують учителів англійської та німецької мови узяти участь у роботі практичного семінару.
Семінар відбудеться за адресою: Чернігівська область, м. Ніжин, вул. Богуна, 1. Контактний телефон: 2-35-42, е-mail: Liceyobl–nizhyn@yandex.ru 
Початок роботи – 9.00. Реєстрація учасників семінару – 9.00 - 9.20. Робочі мови семінару – українська, англійська.

19.03.2013

15 березня 2013 року на базі Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Українська та світова література в сучасному контексті».


У зустрічі взяли участь 73 науковці, учителі, студенти ВНЗ, учні загальноосвітніх навчальних закладів Києва, Львова, Донецька, Чернігова, Прилук, Ніжина. 

Кращі учні

Швидка Карина

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник Ю.І. Бондаренко

Гайдук Анастасія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІ ступеня, науковий керівник Ю.І. Бондаренко

Домме Ангеліна

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом І ступеня, науковий керівник Н.І. Бойко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія