Новини

Новини 21 — 40 з 74
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 | Наст. | Кінець Всі

05.12.2017

Всеукраїнська науково-практична конференція


На виконання обласного Плану заходів із реалізації Концепції національно-
патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, плану роботи ліцею
30.11.2017 року на базі Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської
обласної ради відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція
«Актуальні проблеми розвитку держави і права: історико-правовий дискурс»,
співорганізатором якої став історико-юридичний факультет Ніжинського
державного університету імені Миколи Гоголя.

24.11.2017

День гідності та свободи


Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробили дві революції – наш Майдан – 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності.  Трагічні події в Україні,   починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина України. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала  своїм життя Небесна Сотня.

10.11.2017

Радіодиктант національної єдності


Ліцеїсти взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності "Наші
пісні"

30.10.2017

Війна, якої немає!


У рамках обласної патріотично-виховної програми «Війна, якої немає!» 28 жовтня вихованці Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради відвідали виставку «Блокпост пам'яті», переглянули фільм про оборону Донецького аеропорту «Аеропорт», фрагменти фільмів про героїчну участь наших співвітчизників у зоні проведення антитерористичної операції.

24.10.2017

ВІДБУВСЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ "УПРОВАДЖЕННЯ ПЕДАГОГІКИ УСПІХУ В ОСВІТНІЙ ПРОСТІР ЛІЦЕЮ"


24 жовтня 2017 року організатори гостинно зустріли 35 учасників із Бобровицького, Борзнянського, Ніжинського, Носівського, Козелецького, Ріпкінського, Чернігівського районів, міст Ніжин, Київ, Чернігів, Боромля (Сумська область). Серед присутніх були: викладачі ЧОІППО імені К.Д.Ушинського, методисти РМК, директори навчальних закладів, заступники директора з НВР, практичні психологи, соціальні педагоги.

17.10.2017

Під Покровом Пресвятої Богородиці


12 жовтня у Ніжинському обласному педагогічному ліцеї відбулась літературно-музична світлиця «Під Покровом Пресвятої Богородиці», присвячена трьом великим святам – дню Святої Покрови Пресвятої Богородиці, Дню захисника України, Дню українського козацтва.

26.05.2017

Пролунав останній дзвоник


У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника. Останній дзвоник – це чудова ліцейська традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас. Прохолодна дощова погода не стала на заваді вчителям, учням ліцею та їх батькам зібратися 26 травня 2017 року усім разом на урочистостях з нагоди святкування одного з найулюбленіших свят ліцейської родини – свята Останнього дзвоника.

05.05.2017

До Дня пам’яті та примирення


Весною, коли все навкруги пробуджується та квітує, радіє життю, наче не час говорити про війну з її жахом. Але саме в травні є два дні, коли весь світ наче зупиняється й схиляє голову над вічним вогнем пам’яті мільйонів загиблих у Другій світовій війні, найстрашнішій війні за все існування людства.

05.05.2017

День профорієнтації в ліцеї


04 травня 2017 року Ніжинський обласний педагогічний ліцей Чернігівської обласної ради взяв участь у Ярмарку професій який відбувся на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

05.05.2017

Тиждень зарубіжної літератури


У нашому закладі у період з 14.04.2017 по 21.04. 2017 р. був проведений тиждень зарубіжної літератури.

24.03.2017

День відкритих дверей


24 березня 2017 року в ліцеї відбувся День відкритих дверей.

17.03.2017

У ліцеї пройшла декада української літератури


Із 09 по 17 березня 2017 р. у Ніжинському обласному ліцеї Чернігівської обласної ради відбулася декада української літератури. 
Під керівництвом А. М. Кайдаш  було проведено ХІІ Регіональний конкурс учнівської творчості «Славні нащадки Тараса», присвячений Шевченківським дням.
10.03.17 р. вчителями української мови та літератури  Т. А. Бронзенко на І курсі фізико-математичний класу проведено літературний флешмоб за віршами Тараса Шевченка, а на І курсі класу іноземної філології Т. І. Бутурлим проведено онлайн-тестування за творчістю українських письменників .

12.03.2017

У ліцеї відбувся ХІІ Регіональний конкурс учнівської творчості «Славні нащадки Тараса»!


10 березня 2017 року в Ніжинському обласному педагогічному ліцеї Чернігівської обласної ради відбувся ХІІ Регіональний конкурс учнівської творчості «Славні нащадки Тараса». Захід розпочався зі спілкування учасників конкурсу з членами журі – поетами Олександром Гадзінським та Анатолієм Шкуліпою. Цьогоріч на зустріч із молодими талантами був запрошений чернігівський поет і журналіст Олексій Маслов. Він презентував власну збірку поезій «Неси Зірку». 

23.02.2017

ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «УПРОВАДЖЕННЯ ПЕДАГОГІКИ УСПІХУ У ВИХОВНУ РОБОТУ ЗАКЛАДУ»


23 лютого 2017 року Ніжинський обласний педагогічний ліцей гостинно зустрів 65 учасників семінару із Бобровицького, Менського, Ніжинського, Новгород-Сіверського, Носівського, Козелецького, Чернігівського районів, Ніжина, Києва, Чернігова. Серед присутніх були: методисти РМК, директори навчальних закладів, заступники директора з ВР, педагоги-організатори, класні керівники, психологи.

06.02.2017

Із 23 по 27 січня в ліцеї було проведено тиждень історії.


Протягом тижня учні взяли участь у конкурсі тематичних стіннівок та творчих робіт «Я славлю свою рідну Україну», переможцями якого стали Усенко Я. – І місце, Сенько О. – ІІ місце, Конончук І. – ІІІ місце.

25.11.2016

Педагогічний тренінг "Формування морально-етичних цінностей учнів у процесі вивчення сусупільно-гуманітарних дисциплін"


23 листопада 2016 р. в Ніжинському обласному педагогічному ліцеї Чернігівської обласної ради для вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури був проведений педагогічний тренінг "Формування морально-етичних цінностей учнів у процесі вивчення сусупільно-гуманітарних дисциплін".

18.11.2016

Відбулась науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ: ДОСВІД МИНУЛОГО - ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ»


17 листопада 2016 року до Ніжинського обласного педагогічного ліцею завітали на науково-практичну конференцію «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВИВЧЕННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ: ДОСВІД МИНУЛОГО - ПОГЛЯД У МАЙБУТНЄ» 64 учасники з Києва, Броварів, Бобровиці, Козельця, Чернігова, Ніжина, Канева, Ніжинського та Прилуцького районів. Конференція відбулася за ініціативи та підтримки Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, ОКПНЗ «Чернігівська МАН учнівської молоді», факультету іноземних мов НДУ імені Миколи Гоголя у межах відзначення Року англійської мови в Україні.

09.11.2016

Конкурсу з української мови імені Петра Яцика


09 листопада 2016 року відбувся І етап XVIІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У ньому взяли участь близько 30 учнів І та ІІ курсів. Учителі української мови Т. М. Сидоренко, Т. І. Шевченко й Т. І. Бутурлим привітали всіх присутніх, оголосили умови конкурсу. Кисіль Оля, учениця І курсу класу іноземної філології, підготувала виступ про життєвий шлях Петра Яцика, канадського мецената українського походження, засновника міжнародного конкурсу з української мови.

17.10.2016

Під Покровом Пресвятої Богородиці


12 жовтня 2016 року ліцейська громада відсвяткувала свято Захисника України, День Українського Козацтва та Покров Пресвятої Богородиці літературно-музичною світлицею «Під Покровом Пресвятої Богородиці».

18.05.2016

Останній шлях Кобзаря


17 травня 2016 року адміністрація ліцею, вчителі та ліцеїсти узяли участь у художньо-просвітницькій акції «Останній шлях Кобзаря», присвяченій 155-й річниці перепоховання Т.Г.Шевченка на Україні.

Кращі учні

Ничик Катерина

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель О.О. Афоніна ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, диплом ІІІ ступеня, вчитель Ю.Ю. Дерід

Кузьменко Володимир

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, диплом ІІІ ступеня, вчителі Т.М. Шмаглій, Л.М. Бойко

Дітковська Тетяна

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, диплом ІІІ ступеня, вчитель С.М. Сліпак

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія