Новини

Новини 81 — 100 з 338
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

28.12.2017

Вітаємо з перемогою!


Кантур Аліну, Карпенко Анну, учнів ІІ курсу класу  української філології за зайняте І місце у обласному комп’ютерному  конкурсі серед учнів і студентів з питань безпеки життєдіяльності «Збережи себе».

22.12.2017

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ


Шановні ліцеїсти, батьки та колектив ліцею!
Адміністрація закладу вітає Вас із наступаючими святами.
Бажаємо Вам, щоб споконвічне людське щастя, здоров'я, злагода та добробут прийшли у Вашу родину та наповнили оселю світлом і радістю!..

21.12.2017

Мій Крим


До Міжнародного дня мігранта, з метою підтримки патріотів в АР Крим, а також вимушених переселенців з АР Крим та м. Севастополь, у закладах освіти Чернігівської області проведено загальнообласну патріотичну акцію «Мій Крим», у межах якої учнівську молодь Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради було залучено до участі у Всеукраїнському конкурсі дитячих та юнацьких малюнків «Мій Крим!».

18.12.2017

ХІІ Всеукраїнські педагогічні читання з гуманної педагогіки "Сім'я - лоно культури людства"


16.12.2017 та 17.12.2017 за участі Ш.О.Амонашвілі відбулися Дванадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Сім’я – лоно культури людства». Наші педагоги Т.І.Бутурлим, О.О.Єрмоленко, Л.М.Павлюк, С.М.Сліпак, Т.М.Шевчук теж не залишилися осторонь цієї значущої події. 

17.12.2017

Презентація книги "Національна академія педагогічних наук України - 25 років"


15 грудня 2017 року відбулася презентація у якій взяли участь президент НАПН України Василь Кремень, перший віце-президент НАПН України Володимир Луговий, віце-президент Олег Топузов, академіки-секретарі відділень НАПН України, директори наукових установ, освітяни України.
Директор ліцею Т.М.Шевчук та заступник директора з НВР С.М.Сліпак також брали участь у цьому заході.
Наш навчальний заклад було нагороджено Дипломом за творчу співпрацю та вагомий внесок у впровадження результатів науково-дослідної роботи в освітній процес та з нагороди 25-річчя НАПН України. .   

15.12.2017

Міжнародний день мігранта


Унаслідок анексії Криму та проведення антитерористичної операції на сході України тисячі українців змушені були залишити рідні домівки та оселитися в інших регіонах нашої держави. На підтримку людей, які покинули своє житло, у всьому світі 18 грудня відзначається Міжнародний день мігранта.

13.12.2017

Козацькі розваги


12 грудня відбулися спортивні змагання «Козацькі розваги», присвячені Дню збройних сил України. У змаганнях брали участь команди юнаків І курсу фізико-математичного класу та збірна І курсів класів іноземної та української філології. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. Першість отримала команда І курсу фізико-математичного класу. Переможці й учасники спортивних змагань були нагороджені грамотами та солодкими подарунками. Ми щиро вітаємо переможців! Так тримати!

11.12.2017

Крим мого дитинства


З нагоди Міжнародного дня мігранта, який відзначається 18 грудня 2017 року, з метою підтримки патріотів в АР Крим, а також вимушених переселенців з АР Крим та м. Севастопіль, патріотичного виховання учнівської молоді у ліцеї було проведено конкурс дитячих та юнацьких малюнків «Крим мого дитинства».

05.12.2017

Всеукраїнська науково-практична конференція


На виконання обласного Плану заходів із реалізації Концепції національно-
патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, плану роботи ліцею
30.11.2017 року на базі Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської
обласної ради відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція
«Актуальні проблеми розвитку держави і права: історико-правовий дискурс»,
співорганізатором якої став історико-юридичний факультет Ніжинського
державного університету імені Миколи Гоголя.

28.11.2017

Вітаємо з перемогою!


Карпенко Анну - ІІІ місце, міський етап ХVIІІ Міжнародного конкурсу з
української мови імені Петра Яцика (вчитель Т.І.Бутурлим), Давиденко
Ярославу - ІІІ місце, міський етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного
конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (вчителі
Ю.І.Бондаренко, С.М.Сідень)

27.11.2017

Вітаємо із перемогою Тетяну Іванівну Бутурлим та Тетяну Михайівну Шмаглій у в ХІІ Українсько-Канадському конкурсі проектів для освітян Чернігівщини


24 листопада  2017 р. на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського відбулася церемонія нагородження ХІІ Міжнародного українсько-канадського конкурсу інноваційних освітніх проектів.

24.11.2017

День гідності та свободи


Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробили дві революції – наш Майдан – 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності.  Трагічні події в Україні,   починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина України. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала  своїм життя Небесна Сотня.

23.11.2017

Декада української мови


Випускники підготували відеопривітання до Дня української писемності та мови (Т.І.Бутурлим), який можна переглянути за посиланням: https://tatianasiltsc.blogspot.com/2017/11/blog-post_46.html. 9 листопада ліцеїсти долучилися до написання радіодиктанту національної єдності «Наші пісні» (https://tatianasiltsc.blogspot.com/2017/11/blog-post_9.html) (Т.І.Бутурлим, О.В.Міщенко). У рамках предметного тижня учителями Т.І.Бутурлим та О.В. Міщенко було визначено переможців І етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури (10 клас: І місце - Давиденко Ярослава; ІІ - Матвіюк Вікторія, Домме Ангеліна; ІІІ - Кожухівська Сніжана, Кичко Анжеліка; 11 клас: І - Фесенко Олександра; ІІ - Гребеник Ольга, Андрійко Олена; ІІІ - Карпенко Анна, Колешня Ольга).

14.11.2017

АВТОГРАФ-СЕСІЯ З МОВОЗНАВЦЕМ


14 листопада в ліцеї відбулася зустріч ліцеїстів, членів Наукового товариства юних філологів, із кандидатом філологічних наук, доцентом Гаріком Михайловичем Чирвою

10.11.2017

Радіодиктант національної єдності


Ліцеїсти взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності "Наші
пісні"

10.11.2017

До Дня слов’янської писемності та української мови


відбулася фотовиставка робіт ліцеїстів «Я читаю Шевченків «Кобзар». Учні І курсу класу іноземної філології та фізико-математичного класу підготували фотографії, де зображені вони, їхні батьки, брати, сестри, які читають важливу книгу українців – «Кобзар» Тараса Шевченка. Усвідомлена потреба людини в палкому Шевченковому слові – це запорука єдності нації, дієвого патріотизму, прагнення змін на краще.
Алла Миколаївна Кайдаш

05.11.2017

Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ І ПРАВА: ІСТОРИКО-ПРАВОВИЙ ДИСКУРС»


яка відбудеться 24 листопада 2017 року у Ніжинському обласному педагогічному ліцеї Чернігівської обласної ради (м. Ніжин, вул. Богуна, 1).

04.11.2017

Хелловін


Хелловін справедливо можна вважати наймістичнішим святом осені.
Воно має дві складові: кельтську традицію частування злих духів та християнську — поклоніння всім святим. Відзначають його 31 жовтня,  на першому фізико-математичному ще й англійська в цей день!
Вивчаючи на парі історію та традиції цього свята, ми виконували цікаві завдання, але більш за все нам сподобалося застосовувати знання на практиці: усі залюбки перевтілювалися, аби відлякати злих духів.
Було “страшенно” весело!
Учні І фіз.-мат. класу

30.10.2017

Війна, якої немає!


У рамках обласної патріотично-виховної програми «Війна, якої немає!» 28 жовтня вихованці Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради відвідали виставку «Блокпост пам'яті», переглянули фільм про оборону Донецького аеропорту «Аеропорт», фрагменти фільмів про героїчну участь наших співвітчизників у зоні проведення антитерористичної операції.

24.10.2017

ВІДБУВСЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ "УПРОВАДЖЕННЯ ПЕДАГОГІКИ УСПІХУ В ОСВІТНІЙ ПРОСТІР ЛІЦЕЮ"


24 жовтня 2017 року організатори гостинно зустріли 35 учасників із Бобровицького, Борзнянського, Ніжинського, Носівського, Козелецького, Ріпкінського, Чернігівського районів, міст Ніжин, Київ, Чернігів, Боромля (Сумська область). Серед присутніх були: викладачі ЧОІППО імені К.Д.Ушинського, методисти РМК, директори навчальних закладів, заступники директора з НВР, практичні психологи, соціальні педагоги.

Кращі учні

Гребеник Ольга

Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з Історії, диплом ІІІ ступеня, вчикель Рябцева О.М. Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, диплом ІІ ступеня, вчитель Дудченко О.С.

Крупка Юлія

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель географії О.О.Афоніна  

Глухенька Вікторія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник О.С.Дудченко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія