Новини

Новини 41 — 60 з 411
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі

14.02.2019

Вітаємо!


Щиро вітаємо ученицю І курсу класу іноземної філології Владиславу Савченко, яка у складі  дитячого зразкового ансамблю бального танцю «Шанс» Ніжинської дитячої хореографічної школи на чолі з керівником Іриною Мірошник здобула перемогу на І Всеукраїнському дитячо-юнацькому вокально-хореографічному конкурсі-фестивалі «Родина» імені Назарія Яремчука, започаткованому народними артистами України  Дмитром та Назарієм Яремчуками.
Пишаємось тобою, бажаємо наснаги та нових перемог.

08.02.2019

До Дня безпечного Інтернету


5 лютого 2019 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Учні І та ІІ курсів класу іноземної філології також долучились до відзначення даної події.
На уроці англійської мови (вчителі Павлюк Л.М., Петренко Л.І.) ліцеїсти висловлювали свої думки про важливість сучасних технологій у житті молоді, обговорювали їх переваги та недоліки, підготували поради для своїх однолітків щодо безпечного використання цифрових технологій, культури та безпеки користування мережею Інтернет.

05.02.2019

До Всесвітнього дня водно-болотних угідь


У межах вивчення теми: “Захист навколишнього середовища” та з нагоди відзначення 2 лютого Всесвітнього дня водно-болотних угідь провела урок: “Ми не безсилі у протидії змінам клімату” на І курсі математичного класу, використовуючи інформаційні матеріали, запропоновані Рамсарським секретаріатом

04.02.2019

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ 2019


Швидко плине час... Змінюються події, люди, але залишаються незмінними традиції. Саме такою гарною, доброю традицією у нашому ліцеї є проведення свята зустрічі з випускниками.

04.02.2019

До 20 лютого приймаються матеріали до "НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО ВІСНИКА НІЖИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ЛІЦЕЮ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"


До друку приймаються наукові статті, методичні розробки уроків науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів та вчителів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, професійно-технічних училищ тощо. Збірник буде формуватися з наступних секцій: гуманітарні науки; природничо-математичні наук; соціально-психологічна та виховна робота.

03.02.2019

Запрошуємо до участі в Регіональному поетичному конкурсі «Славні нащадки Тараса»


До участі в Конкурсі запрошуються учні 5–7 класів (секція «Середні класи») та 8–11 класів (секція «Старші класи») загальноосвітніх навчальних закладів Чернігівщини.
Власні поетичні твори (від 3 до 5 поезій) повинні бути надіслані організаторам Конкурсу до 10 лютого 2019 року.

30.01.2019

ПАМЯТАЙ ПРО КРУТИ


29 січня вся свідома українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. 101 рік тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху. 29 січня 2019 року на річницю бою під Крутами на місці подій була проведена масова церемонія вшанування пам’яті.

25.01.2019

Педагогічні читання


24.01.2019 р. відбулися педагогічні читання, присвячені 100-річчю Василя Олександровича Сухомлинського

22.01.2019

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ


Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року – історичний акт об’єднання українських земель в одній державі. Подія основоположна для українського державотворення. Акт Злуки 22 січня 1919 року увінчав столітні прагнення українців, розділених і поневолених Російською та Австро-Угорською імперіями, жити в єдиній незалежній державі.

18.01.2019

Відбулася звітна учнівська наукова конференція ліцейського наукового товариства «ІНТЕЛЕКТУАЛ»


18 січня 2019 року у творчій атмосфері відбулася  звітна конференція ліцейського наукового товариства «ІНТЕЛЕКТУАЛ». До захисту було представлено 18 науково-дослідницьких робіт учнів ІІ курсу та  14 доповідей  учнів І курсу. Із програмою  конференції можна ознайомитися тут

18.01.2019

Профілактика булінгу


18 січня 2019 року на зустріч із учнями ліцею для інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо попередження, виявлення та профілактики насильства серед неповнолітніх завітали заступник начальника Ніжинського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області І. О. Гаврилей та начальник сектору профілактики правопорушень серед неповнолітніх служби у справах дітей Ніжинського виконавчого комітету Л.Г. Єрофеєва.

14.01.2019

Зустріч випускників


02 лютого 2019 року об 11.00 годині в актовій залі нового корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбудеться зустріч із випускниками. Запрошуємо випускників пригадати найщасливіші моменти ліцейського життя, повернутися в незабутні роки юності, зустрітися із друзями, пройти ліцейським коридором, посидіти за своєю партою, зустрітися в рідному класі з однокласниками, із якими стільки часу крокували пліч-о- пліч стежиною ліцейських занять.

10.01.2019

Відбувся семінар-тренінг громадської підтримки освітніх реформ


За планом дослідно-експериментальної роботи з педагогами ліцею проведено Рефлексивний тренінг партнерської взаємодії молодшим науковим співробітником Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, практикуючим психологом, членом Української асоціації транзакційного аналізу Української спілки психотерапевтів (УАТА, УСП) Оленою Хоріною та Групова дискусія за методом знаходження консенсусу, кандидатом психологічних наук, старшим науковим співробітником Інституту соціальної та політичної психології НАПН України Світланою Іванченко

08.01.2019

Увага ЗНО


Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року триватиме з 05 лютого до 25 березня. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

22.12.2018

ПОДАРУЙ ДИТИНІ РАДІСТЬ


20 грудня учні ІІ курсу класу іноземної філології Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради привітали з Днем Святого Миколая вихованців Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

19.12.2018

СВЯТО МИКОЛАЯ У ЛІЦЕЇ


19 грудня в Україні відзначається День святого Миколая  – одне із найсвітліших і найрадісніших свят. У цей день кожен із нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому Миколаю.

19.12.2018

На уроці англійської мови


На уроці англійської мови учні ІІ курсу класу української філології закріплювали знання з країнознавчих тем у дуже незвичний спосіб. Ліцеїсти мали прорекламувати країну: цікаві факти, історичні відомості, визначні місця та культурне розмаїття.
Усе вдалося! Було захопливо.

11.12.2018

Вітаємо з перемогою


Ляшко Віктор - влучний стрілець!

07.12.2018

Козацькі розваги


   06 грудня 2018  року у  спортивному залі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулися змагання «Козацькі розваги» серед юнаків І та ІІ курсів присвячені Дню збройних сил України. У програму входили такі види змагань: «Веселий хокеїст», підтягування, комбінова естафета, перетягування канату. Команди учнів охоче брали участь у спортивних змаганнях, адже це чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця. Всі команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку.

Кращі учні

Ничик Катерина

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель О.О. Афоніна ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, диплом ІІІ ступеня, вчитель Ю.Ю. Дерід

Кузьменко Володимир

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, диплом ІІІ ступеня, вчителі Т.М. Шмаглій, Л.М. Бойко

Дітковська Тетяна

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, диплом ІІІ ступеня, вчитель С.М. Сліпак

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія