Новини

19.12.2018

СВЯТО МИКОЛАЯ У ЛІЦЕЇ

19 грудня в Україні відзначається День святого Миколая – одне із найсвітліших і найрадісніших свят. У цей день кожен із нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому Миколаю.
У холодну зимову пору, коли сніги засипають землю, коли ночі довгі, а дні короткі, українські діти з нетерпінням чекають на одну незвичайну ніч – ніч, коли до них приходить Святий Миколай. Завітав він і до нашого ліцею. 18 грудня 2018 року о 18 год. вихованці Ніжинського обласного педагогічного ліцею Чернігівської обласної ради зібралися в культурно-розважальному центрі «Юність».
Казково прикрашена зала, музичне оформлення, веселі ігри та вікторини – все це подарувало ліцеїстам гарний настрій, посмішки, радість в очах. Діти співали пісні, танцювали, згадували прислів’я, приказки. Бажали один одному справжнього казкового дива і вірили в чудеса, які неодмінно здійсняться!

Кращі учні

Ничик Катерина

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель О.О. Афоніна ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, диплом ІІІ ступеня, вчитель Ю.Ю. Дерід

Кузьменко Володимир

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, диплом ІІІ ступеня, вчителі Т.М. Шмаглій, Л.М. Бойко

Дітковська Тетяна

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, диплом ІІІ ступеня, вчитель С.М. Сліпак

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія