Новини

08.06.2018

Під час проведення навчальної практики з англійської мови на І курсі класу іноземної філології в ліцеї були організовані заходи, присвячені 100-річчю В.О.Сухомлинського, українського педагога, письменника, поета. Учні підготували презентації, переглянули відеофільм про життя, творчість та педагогічну діяльність Василя Олександровича. Було проведено засідання круглого столу «Погляд із минулого у майбутнє», де учні обговорювали педагогічні ідеї В.О.Сухомлинського англійською мовою. Також ліцеїсти підготували та презентували міні-проекти з тем: «Щаслива родина моїми очима», «Шлях до успіху у навчанні», «Книга казок». Десятикласники мали можливість поспілкувалися з протоієрем Михаїлом, настоятелем храму святої Покрови та з Д.В. Якубів на тему «Скарби щасливого родинного виховання».
Останнє заняття навчальної практики (підгрупа Павлюк Л.М.) було проведено на свіжому повітрі з рухливими вправами, креативністю та артистичністю, посмішками ліцеїстів. Зустрінемося у вересні!

Кращі учні

Гребеник Ольга

Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з Історії, диплом ІІІ ступеня, вчикель Рябцева О.М. Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, диплом ІІ ступеня, вчитель Дудченко О.С.

Крупка Юлія

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель географії О.О.Афоніна  

Глухенька Вікторія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник О.С.Дудченко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія