Новини

27.04.2018

Віртуальна подорож англомовними країнами

Людина, яка відправляється в подорож у країну, мови якої не знає, власне, відправляється в школу, а не в подорож.
Ф. Бекон

Точно визначити кількість людей, що говорять англійською мовою, та рівень володіння нею важко, проте, за деякими оцінками, до 2 млрд. людей, тобто близько чверті населення Землі, розуміють англійську хоча б на базовому рівні.
За даними Вікіпедії, англійською говорять щонайменше в 115 країнах (із близько 200 країн світу), а офіційною мовою вона є майже в 60 країнах. Англійська - одна з шести робочих мов ООН. Дві третини наукових праць і 50% газет у світі публікуються англійською мовою. 51% інтернет-сайтів у світі є англомовними. 
У рамках тижня іноземної мови учні І фіз.-мат. класу мали можливість здійснити віртуальну подорож країнами. США, Канада, Великобританія, Австралія, Індія, Нова Зеландія, Південна Африка мають багату історію та культуру, у чому могли переконатися всі присутні. Слухаючи автентичну мову під час перегляду відео, старшокласники виконували творчі завдання.

Кращі учні

Гребеник Ольга

Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з Історії, диплом ІІІ ступеня, вчикель Рябцева О.М. Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, диплом ІІ ступеня, вчитель Дудченко О.С.

Крупка Юлія

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель географії О.О.Афоніна  

Глухенька Вікторія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник О.С.Дудченко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія