Новини

24.11.2017

       Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробили дві революції – наш Майдан – 2004 року, який був святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція гідності.  Трагічні події в Україні,   починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина України. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала  своїм життя Небесна Сотня.

      22 листопада у Ніжинському обласному педагогічному  ліцеї  відбувся захід  присвячений Дню гідності та свободи. У заході брали участь  учні всіх класів ліцею. На святі були продемонстровані фрагменти фільмів знятих у самому центрі подій листопада 2013 року.

      Проникливо читав поезію Юрій Бублик, співала Коврова Жанна, але особливо запам’яталась музична композиція у виконанні Шевченка Андрія та Луговського Володимира. Атмосферу заходу доповнювали прикрашена  квітами та українською символікою аудиторія, українське народне вбрання учасників заходу К. Кобзар, М. Бойка, К. Флісак, А. Кеби, П. Рябухи, І. Гопки, Ю. Бублика.

Кращі учні

Ничик Катерина

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель О.О. Афоніна ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, диплом ІІІ ступеня, вчитель Ю.Ю. Дерід

Кузьменко Володимир

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики, диплом ІІІ ступеня, вчителі Т.М. Шмаглій, Л.М. Бойко

Дітковська Тетяна

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, диплом ІІІ ступеня, вчитель С.М. Сліпак

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія