Новини

05.05.2017


Весною, коли все навкруги пробуджується та квітує, радіє життю, наче не час говорити про війну з її жахом. Але саме в травні є два дні, коли весь світ наче зупиняється й схиляє голову над вічним вогнем пам’яті мільйонів загиблих у Другій світовій війні, найстрашнішій війні за все існування людства. 04.05.2017р. у ліцеї відбулася літературно-музична світлиця «Ми пам’ятаємо!», присвячена Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.У виконанні ліцеїстів звучала поезія та пісні 40-их років ХХ ст., твори сучасних авторів, присвячені військовій тематиці. Виховний захід супроводжувався мультимедійною презентацією з фотографіями та хронікою тих часів, уривками документальних і художніх фільмів. Особливе враження на гостей світлиці справили ліцеїсти: Аліна Кантур, Анастасія Багмут, Тетяна Семашко, Вікторія Дубик, Альона Шевченко, Микола Бойко, Ольга Кисіль, Ольга Гребеник, Анастасія Хамраєва, Жанна Коврова, ДаянаМіхайлець, Єлизавета Гуга. Людську пам’ять необхідно підтримувати, берегти й передавати від серця до серця, як вогник. Уклонімося загиблим у цій страшній війні! Пам’ятаймо їхній подвиг! Пишаймося героїзмом захисників Вітчизни!

Кращі учні

Гребеник Ольга

Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з Історії, диплом ІІІ ступеня, вчикель Рябцева О.М. Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, диплом ІІ ступеня, вчитель Дудченко О.С.

Крупка Юлія

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель географії О.О.Афоніна  

Глухенька Вікторія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник О.С.Дудченко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія