Новини ліцею

Новини 36 — 40 з 405
Початок | Поперед. | 6 7 8 9 10 | Наст. | Кінець Всі

08.02.2019

До Дня безпечного Інтернету


5 лютого 2019 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Учні І та ІІ курсів класу іноземної філології також долучились до відзначення даної події.
На уроці англійської мови (вчителі Павлюк Л.М., Петренко Л.І.) ліцеїсти висловлювали свої думки про важливість сучасних технологій у житті молоді, обговорювали їх переваги та недоліки, підготували поради для своїх однолітків щодо безпечного використання цифрових технологій, культури та безпеки користування мережею Інтернет.

05.02.2019

До Всесвітнього дня водно-болотних угідь


У межах вивчення теми: “Захист навколишнього середовища” та з нагоди відзначення 2 лютого Всесвітнього дня водно-болотних угідь провела урок: “Ми не безсилі у протидії змінам клімату” на І курсі математичного класу, використовуючи інформаційні матеріали, запропоновані Рамсарським секретаріатом

04.02.2019

ЗУСТРІЧ ВИПУСКНИКІВ 2019


Швидко плине час... Змінюються події, люди, але залишаються незмінними традиції. Саме такою гарною, доброю традицією у нашому ліцеї є проведення свята зустрічі з випускниками.

04.02.2019

До 20 лютого приймаються матеріали до "НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО ВІСНИКА НІЖИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ЛІЦЕЮ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"


До друку приймаються наукові статті, методичні розробки уроків науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів та вчителів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, професійно-технічних училищ тощо. Збірник буде формуватися з наступних секцій: гуманітарні науки; природничо-математичні наук; соціально-психологічна та виховна робота.

03.02.2019

Запрошуємо до участі в Регіональному поетичному конкурсі «Славні нащадки Тараса»


До участі в Конкурсі запрошуються учні 5–7 класів (секція «Середні класи») та 8–11 класів (секція «Старші класи») загальноосвітніх навчальних закладів Чернігівщини.
Власні поетичні твори (від 3 до 5 поезій) повинні бути надіслані організаторам Конкурсу до 10 лютого 2019 року.

Кращі учні

Швидка Карина

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник Ю.І. Бондаренко

Гайдук Анастасія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІ ступеня, науковий керівник Ю.І. Бондаренко

Домме Ангеліна

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом І ступеня, науковий керівник Н.І. Бойко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія