Вчителі


Міняйло Світлана Ростиславівна

Психолог
 
Афоніна Олена Олексіївна
Афоніна Олена Олексіївна

Викладає: географію
 
Бондаренко Алла Іванівна
Бондаренко Алла Іванівна
Викладає: українську літературу

Спеціаліст, доцент, кандидат наук
 
Компанець Андрій Владиславович
Компанець Андрій Владиславович
Викладає: Керівник гуртка

 
Лісовець Олег Васильович
Лісовець Олег Васильович
Викладає: Керівник гуртка

Спеціаліст
 
Міщенко Оксана Вікторівна
Міщенко Оксана Вікторівна
Викладає: українську літературу

Спеціаліст
 
Бронзенко Тетяна Анатоліївна
Бронзенко Тетяна Анатоліївна
Викладає: українську мову та літературу

Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
 
Єрмоленко Олена Олександрівна
Єрмоленко Олена Олександрівна
Посада: вихователь

Спеціаліст ІІ категорії
 
Бойко Юлія Анатоліївна
Бойко Юлія Анатоліївна
Викладає: англійську мову

Спеціаліст ІІ категорії
 
Дерід Юлія Юріївна
Дерід Юлія Юріївна
Викладає: фізику

Спеціаліст
 
Шмаглій Тетяна Михайлівна
Шмаглій Тетяна Михайлівна
Викладає: алгебру

Спеціаліст ІІ категорії
 
Сліпак Світлана Михайлівна
Сліпак Світлана Михайлівна
Посада: заступник директора з навчально-виховної роботи
Викладає: біологію

спеціаліст вищої категорії,старший учитель
 
Палаєва Марина Віталіївна
Палаєва Марина Віталіївна
Посада: вихователь

 
Петренко Микола Іванович
Петренко Микола Іванович

спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, викладає економіку
 
Мазур Наталія Павлівна
Мазур Наталія Павлівна

спеціаліст вищої категорії, викладає хімію
 
Кузьменко Людмила Петрівна
Кузьменко Людмила Петрівна

спеціаліст вищої категорії, кандидат біологічних наук, доцент, викладає ОМЗ
 
Кайдаш Алла Миколаївна
Кайдаш Алла Миколаївна
Посада: українську мову
Викладає: українську мову

спеціаліст вищої категорі, кандидат філологічних наук, доцент
 
Ігнатенко Тетяна Григорівна
Ігнатенко Тетяна Григорівна

спеціаліст, викладає інформатику
 
Бойко Надія Іванівна
Бойко Надія Іванівна
Посада: українську мову
Викладає: українську мову

спеціаліст вищої категорії, доктор філологічних наук, професор.
 
Вантух Тетяна Миколаївна
Вантух Тетяна Миколаївна
Посада: заступник директора з виховної роботи

 
Боровик Володимир Віталійович
Боровик Володимир Віталійович

спеціаліст вищої категорії
 
Заплішний Іван Іванович
Заплішний Іван Іванович

спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, кандидат педагогічних наук, доцент
 
Гах Інна Михайлівна
Гах Інна Михайлівна
Посада: вихователь

Викладає географію
Спеціаліст ІІ категорії
 
Полянська Наталія Олександрівна
Полянська Наталія Олександрівна
Посада: вихователь
Викладає: Керівник гуртка

Спеціаліст ІІ категорії
 
Карабуля Наталія Василівна
Карабуля Наталія Василівна
Викладає: фізику

спеціаліст вищої категорії, старший учитель
 
Кнорозок Леонід Михайлович
Кнорозок Леонід Михайлович
Викладає: фізику

спеціаліст вищої категорі, кандидат фізико-математичних наук, доцент
 
Головіна Наталія Олександрівна
Головіна Наталія Олександрівна
Викладає: інформатику

спеціаліст вищої категорії
 
Бойко Лідія Миколаївна
Бойко Лідія Миколаївна
Викладає: геометрію

спеціаліст І категорії
 
Карпенко Світлана Іванівна
Карпенко Світлана Іванівна

Викладає математику, фізику, астрономію.
Спеціаліст ІІ категорії
 
Харченко Володимир Миколайович
Харченко Володимир Миколайович
Викладає: інформатику

спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
 
Фесенко Наталія Миколаївна
Фесенко Наталія Миколаївна
Викладає: німецьку мову

спеціаліст вищої категорії, старший учитель
 
Мухінська Світлана Олексіївна
Мухінська Світлана Олексіївна
Викладає: англійську мову

спеціаліст вищої категорії
 
Петренко Лариса Іванівна
Петренко Лариса Іванівна
Викладає: англійську мову

спеціаліст вищої категорії, старший учитель
 
Павлюк Лариса Миколаївна
Павлюк Лариса Миколаївна
Викладає: англійську мову

спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист
 
Давиденко Юрій Миколайович
Давиденко Юрій Миколайович
Викладає: історію

спеціаліст І категорі, кандидат історичних наук, доцент
 
Дудченко Оксана Сергіївна
Дудченко Оксана Сергіївна
Викладає: правознавство

спеціаліст ІІ категорі, кандидат юридичних наук, доцент
 
Сидоренко Валентина Олександрівна
Сидоренко Валентина Олександрівна
Викладає: світову літературу

спеціаліст вищої категорі, кандидат філологічних наук, доцент
 
Капленко Оксана Миколаївна
Капленко Оксана Миколаївна
Викладає: українську літературу

спеціаліст І категорі, кандидат філологічних наук, доцент
 
Бондаренко Юрій Іванович
Бондаренко Юрій Іванович
Викладає: українську літературу

спеціаліст вищої категорії, доктор філологічних наук, професор
 
Рябцева Олена Миколаївна
Рябцева Олена Миколаївна
Викладає: історію України та всесвітню історію

спеціаліст І категорії
 
Шевчук Тетяна Михайлівна
Шевчук Тетяна Михайлівна
Посада: директор
Викладає: світову літературу

вчитель вищої категорі, учитель методист
 
Бутурлим Тетяна Іванівна
Бутурлим Тетяна Іванівна
Викладає: українську мову та літературу

спеціаліст вищої категорії
 

Кращі учні

Гребеник Ольга

Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з Історії, диплом ІІІ ступеня, вчикель Рябцева О.М. Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, диплом ІІ ступеня, вчитель Дудченко О.С.

Крупка Юлія

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель географії О.О.Афоніна  

Глухенька Вікторія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник О.С.Дудченко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія