Іноземної філології (із поглибленим вивченням англійської та німецької мови)

Іноземної філології (із поглибленим вивченням англійської та німецької мови)

Клас іноземної філології із поглибленим вивченням англійської та німецької мов існує з першого року заснування ліцею. Навчання учнів іноземним мовам у даному класі направлене на розвиток та удосконалення мовних та мовленнєвих навичок ліцеїстів, як в урочний, так і в позаурочний час. Учителі іноземних мов ліцею дотримуються принципу комунікативності, інтегрованому розвитку всіх видів мовленнєвої діяльності: аудіювання, читання, письма та говоріння. Використання на уроках інтерактивних методів навчання, відео та аудіо матеріалів, дотримування загально дидактичних принципів доступності, логічності, послідовності в навчанні сприяють активності учнів на уроках, підвищенню їх зацікавленості до вивчення іноземних мов. Заняття на спецкурсах із країнознавства, ділового спілкування, «Світ німецької», «Дебати» розвивають соціокультурну та мовленнєву компетенції учнів. Уміння ліцеїстів дискутувати з певних проблем суспільства формує їх життєві компетентності. Творчі та пошукові вправи, збагачення лексичного запасу, соціокультурні завдання порівняльного характеру, тестові завдання для самоконтролю й самокорекції допомагають учням у підготовці до складання іспитів на ДПА, ЗНО.

Символьний код: 

Кращі учні

Гребеник Ольга

Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з Історії, диплом ІІІ ступеня, вчикель Рябцева О.М. Перемоги: ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, диплом ІІ ступеня, вчитель Дудченко О.С.

Крупка Юлія

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, диплом ІІ ступеня, вчитель географії О.О.Афоніна  

Глухенька Вікторія

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, диплом ІІІ ступеня, науковий керівник О.С.Дудченко

Міністерство освіти і науки України

Педагогічна  преса

Національна дитяча гаряча лінія